Реабілітаційний центр Рука допомоги

Амбулаторне лікування алкоголізму

Главная страница » Амбулаторне лікування алкоголізму

100% Анонімність і гарантія результату

Лікування в стаціонарі від 6000 грн/міс

Досвідчені лікарі і психологи


Алкоголізм — це соціально небезпечне захворювання, яке, на жаль, зачіпає всі верстви суспільства. Найчастіше алкоголіками стають люди працездатного віку, що тягне за собою важкі економічні наслідки. Від захворювання страждає не тільки хворий, найважче доводиться його родичам, які постійно бачать, як деградує їх близька і кохана людина. Алкоголізм обов’язково вимагає своєчасного і спеціалізованого лікування. Медичний центр “Рука допомоги” пропонує весь комплекс послуг, спрямованих на швидке і ефективне лікування алкогольної залежності.


Заповніть заявку і ми передзвонимо

Ми знаємо як Вам допомогти!


  Методика лікування  Детоксикація


  Даний етап методики має на увазі очищення організму від наркотичних речовин – ефективна нейтралізація токсинів. В процесі детоксикації можливо буде потрібна медикаментозна допомога для підтримки внутрішніх органів, які можуть не справлятися з величезними навантаженнями.


  Детальніше

  Реабілітація


  Закріплення результатів детоксикації і повна незалежність від наркотичних речовин. В процесі реабілітаційної програми застосовуються методики фізіотерапевтичного та психологічного лікування, завдяки яким пацієнт може працювати на улюбленій роботі, стати люблячим батьком і сім’янином, шукати оптимальні шляхи вирішення складних ситуацій без наркотиків.


  Детальніше

  Ресоціалізація


  Важливий етап методики лікування наркоманії, завдяки якому наркозалежний повністю позбавляється від наркотичної залежності та супроводжуючих її депресії, неврастенії. Професійні психологи і психоневрологи проводять комплекс занять з відновлення та соціальної адаптації пацієнтів, завдяки яким повертається смак до життя, вміння вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, знайти хобі, проводити час з сім’єю і успішно будувати кар’єру.


  Детальніше

  Кому підходить амбулаторна методика лікування

  Лікування алкоголізму амбулаторно є затребуваним напрямком діяльності нашої клініки. Саме цей вид лікування дозволяє проходити ефективну терапію, не змінюючи звичний життєвий розклад, не відмовляючись від роботи і не віддаляючись від своїх близьких.

  Амбулаторна програма реабілітації максимально підходить хворим з початковими стадіями алкоголізму, коли алкоголь ще не спровокував незворотні наслідки в організмі і у людини спостерігається достатній рівень самоконтролю, який може запобігти можливі зриви.

  Амбулаторне лікування може здійснюватися без необхідності тимчасового припинення професійних обов’язків, що надзвичайно важливо, коли робота хворого є єдиним доходом сім’ї. Так само лікування поза стаціонару допомагає уникнути незручних запитань про причини відсутності людини на роботі чи вдома, що теж сприяє збереженню анонімності і не завдає психологічного дискомфорту. Такий вид лікування дозволяє пацієнтові повноцінно користуватися підтримкою близьких, брати участь у їх житті  Переваги лікування в нашому центрі


  15 РОКІВ УСПІШНОГО ДОСВІДУ РОБОТИ

  та практики в лікуванні наркоманії


  2000 ВРЯТОВАНИХ ЖИТТІВ

  які отримали другий шанс на щасливе майбутнє без наркотиків


  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  та підбір ефективної методики лікування для кожного пацієнта


  АНОНІМНІСТЬ

  Повна гарантія забезпечення анонімності та конфіденційності


  ЦІЛОДОБОВА МОТИВАЦІЯ

  на лікування


  БЕЗКОШТОВНА ПІДТРИМКА І СУПРОВІД

  пацієнтів після реабілітаційного періоду  МИ ГАРАНТУЄМО ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ І ДАЄМО ГАРАНТІЮ ВІД ЗРИВУ!  Переваги лікування алкоголізму амбулаторно

  Кваліфіковане амбулаторне лікування алкоголізму має низку незаперечних переваг:

  • економічно вигідно;
  • ефективно;
  • безпечно;
  • психологічно комфортно.

  Вартість лікування алкоголізму


  ДЕТОКСИКАЦІЯ

  від1000

  грн за добу
  • Очищення організму від токсичних речовин
  • Усунення симптомів захворювання
  • Нормалізацію обмінних процесів
  • Приведення в порядок центральної нервової системи
  • Пошук дієвих аргументів для подальшого лікування на етапі реабілітації

  ЗАПИСАТИСЯ

  РЕАБІЛІТАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Робота з психічними причинами вживання
  • Відновлення особистості
  • Повна відмова від наркотиків
  • Комплексна робота психологів і терапевтів
  • Вироблення навичок тверезої поведінки

  ЗАПИСАТИСЯ

  Важно!
  РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Допомога в стосунках з рідними
  • Пошук роботи і самореалізації особистості
  • Відновлення зв’язків з суспільством
  • Повна соціальна адаптація пацієнта
  • Психологічна та соціальна підтримка хворого

  ЗАПИСАТИСЯ


  Фахівці з лікування алкоголізму  Керівник Наркологічного Центру Рука Допомоги

  Юрченко Артем Олегович


  • 27 років. Стаж роботи 4 роки.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.
  • Закінчив перший ступінь гешталь-терапії при ХІГІП.


  Дипломований-практикуючий психолог

  Шелюк Яна Валеріївна


  • 31 рік.
  • Стаж роботи з залежними 6 років.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.


  Тренер консультант з хімічної залежності

  Лазаренко Андрій Віталійович


  • 35 років.
  • Стаж роботи 5 років
  • Працює в галузі профілактики з залежними людьми та їхніми родичами


  Тренер Консультант з хімічної залежності

  Короткий Микола Сергійович


  • 22 роки
  • Стаж роботи з залежними 2 роки

  Відгуки


  Вікторія, 35 років


  Мене звуть Вікторія, мій чоловік проходив лікування в реабілітаційному центрі «Рука допомоги». Ми довгі роки не могли позбутися від алкоголізму, перепробували безліч різних методів, а потім нам порадили цей центр. Лікування було довгим, але ми змогли побороти цю хворобу. Я вдячна всім лікарям центру за допомогу! Ви врятували мого чоловіка і нашу сім’ю!


  фото Кристины

  Христина, 27 років


  Мене звуть Христина, лікувалася в київському центрі «Рука допомоги». Я скільки себе пам’ятаю пила не багато, потім стала пити більше. В один прекрасний день усвідомила (радує що вчасно), що не можу прожити дня не випивши чогось. Звернулася відразу ж в клініку, яку мені порадив знайомий.

  Дуже сподобалися умови проживання в клініці, ставлення персоналу і лікарів. Все дуже уважні і ввічливі. Мені допомогли розібратися з проблемою, усвідомити і вилікувати алкоголізм.  Олександр, 44 роки


  Дуже вдячний центру Рука допомоги за порятунок мого життя! До цього намагався закодуватися від алкоголю в інших клініках кілька разів, але ефекту не було. У цьому центрі я пройшов повний курс лікування від алкоголізму і вже бачу результат. Тяги до алкоголю більше немає. Якість життя покращилося, я знову влаштувався на хорошу роботу, тепер мрію завести сім’ю і більше ніколи не повертатися до того життя, яке у мене було..


  Не хоче лікуватися?

  Ми надаємо послуги з примусового лікування від алкогольної залежності. Наші психологи гарантовано переконають залежного почати лікування!

  Отримати допомогу

  Методи амбулаторного курсу лікування

  Комплексна терапія алкогольної залежності в амбулаторних умовах передбачає собою використання медикаментів, методів фізіотерапевтичного впливу і кваліфіковану психологічну допомогу.

  Медикаментозні препарати, які використовуються під час курсу лікування, спрямовані на зняття симптомів інтоксикації, виведення алкоголю, продуктів його розпаду з тканин і кровоносної системи, відновлення функції і анатомії внутрішніх органів. Найчастіше використовуються сорбенти, які очищають інфузійні програми, антидепресанти, седативні препарати та інші ліки, які використовуються як симптоматична терапія патологічних станів, які спровоковали прийомом алкоголю.

  Фізіотерапія допомагає нормалізувати роботу внутрішніх органів, активізувати відновлювальні процеси в тканинах, поліпшити загальне самопочуття хворого.
  Психотерапія – незамінний елемент комплексної програми. Індивідуальні та групові заняття з кваліфікованим психологом успішно коректують поведінкові реакції, дозволяють боротися з нападами агресії і дратівливості, сприяють формуванню стійкості до стресів.

  Тільки комплексний підхід до терапії дозволяє домогтися швидкого і стійкого ефекту від амбулаторного лікування та не допустити нового запою  Переваги лікування алкоголізму амбулаторно в наркологічному центрі «Рука допомоги»

  Спеціалізований медичний центр “Рука допомоги” забезпечує оптимальні умови для швидкого одужання хворого від алкоголізму і повернення його до повноцінного життя, без необхідності стаціонарного лікування. Для цього організовано амбулаторне надання спеціалізованої наркологічної допомоги, яке має наступні незаперечні переваги:

  • Зручний графік роботи центру, дозволяє проходити всі медичні маніпуляції в зручний для пацієнта час, без необхідності відпрошуватися з роботи або брати відпустку.
  • Наші досвідчені наркологи використовують ефективні авторські і традиційні методики боротьби з алкогольною залежністю, які відрізняються високою безпекою і результативністю.
  • У клініці використовуються виключно безпечні та сертифіковані медикаменти, які відповідають всім міжнародним стандартам якості.
  • Сучасне обладнання дозволяє реалізувати всі інноваційні методи лікування.
  • Досвідчені психологи застосовують найбільш ефективні методи психологічного впливу, що сприяє значному прискоренню темпів повного одужання.
  • Комфортні умови перебування, уважність всього медичного персоналу і хороша психологічна атмосфера в центрі сприяє тому, що пацієнт йде на лікування з задоволенням і з настроєм на перемогу над недугою.

  Ми гарантуємо повне збереження анонімності конфіденційності! Індивідуальний підхід до кожного пацієнта і оптимізація реабілітаційної програми забезпечує швидке зцілення!


  Статті по темі алкоголізм

  No more posts

  Контакты

  All right reserved DCZM 2020 ©         Лицензия МОЗ Украины №679/3/19-12