Реабілітаційний центр Рука допомоги

Детоксикація наркозалежних

Главная страница » Детоксикація наркозалежніх

100% Анонімність і гарантія результату

Лікування в стаціонарі від 6000 грн/міс

Досвідчені лікарі і психологи


Наркоманія — це серйозна хвороба сучасного суспільства. На жаль, вживання різних наркотиків широко поширене серед всіх верств населення, незалежно від віку від віку і соціального статусу. Найчастіше наркоманами стають молоді люди працездатного віку, що призводить до тяжких економічних наслідків для хворого і членів його сім’ї. Ефективним інструментом для лікування наркотичної залежності та корекції стану є детоксикація наркозалежних.


Заповніть заявку і ми передзвонимо

Ми знаємо як Вам допомогти!


  Методика лікування  Детоксикація


  Даний етап методики має на увазі очищення організму від наркотичних речовин – ефективна нейтралізація токсинів. В процесі детоксикації можливо буде потрібна медикаментозна допомога для підтримки внутрішніх органів, які можуть не справлятися з величезними навантаженнями.


  Детальніше

  Реабілітація


  Закріплення результатів детоксикації і повна незалежність від наркотичних речовин. В процесі реабілітаційної програми застосовуються методики фізіотерапевтичного та психологічного лікування, завдяки яким пацієнти можуть працювати на улюбленій роботі, статтю люблячим батьком і сім’янином, шукати оптимальні шляхи вирішення складних ситуацій без наркотиків.


  Детальніше

  Ресоціалізація


  Важливий етап методики лікування наркоманії, завдяки якому наркозалежний повністю позбавляється від наркотичної залежності та супроводжуючих її депресії, неврастенії. Професійні психологи і психоневрологи проводять комплекс занять з відновлення та соціальної адаптації пацієнтів, завдяки яким повертається смак до життя, вміння вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, знайти хобі, проводити час з сім’єю і успішно будувати кар’єру.


  Детальніше

  Переваги лікування в нашому центрі


  15 РОКІВ УСПІШНОГО ДОСВІДУ РОБОТИ

  та практики в лікуванні наркоманії


  2000 ВРЯТОВАНИХ ЖИТТІВ

  які отримали другий шанс на щасливе майбутнє без наркотиків


  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  та підбір ефективної методики лікування для кожного пацієнта


  АНОНІМНІСТЬ

  Повна гарантія забезпечення анонімності та конфіденційності


  ЦІЛОДОБОВА МОТИВАЦІЯ

  на лікування


  БЕЗКОШТОВНА ПІДТРИМКА І СУПРОВІД

  пацієнтів після реабілітаційного періоду  МИ ГАРАНТУЄМО ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ І ДАЄМО ГАРАНТІЮ ВІД ЗРИВУ!


  Вартість лікування наркоманії


  ДЕТОКСИКАЦІЯ

  від1000

  грн за добу
  • Очищення організму від токсичних речовин
  • Усунення симптомів захворювання
  • Нормалізацію обмінних процесів
  • Приведення в порядок центральної нервової системи
  • Пошук дієвих аргументів для подальшого лікування на етапі реабілітації

  ЗАПИСАТИСЯ

  РЕАБІЛІТАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Робота з психічними причинами вживання
  • Відновлення особистості
  • Повна відмова від наркотиків
  • Комплексна робота психологів і терапевтів
  • Вироблення навичок тверезої поведінки

  ЗАПИСАТИСЯ

  Важливо!
  РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Допомога в стосунках з рідними
  • Пошук роботи і самореалізації особистості
  • Відновлення зв’язків з суспільством
  • Повна соціальна адаптація пацієнта
  • Психологічна та соціальна підтримка хворого

  ЗАПИСАТИСЯ


  Фахівці з лікування залежності  Керівник Наркологічного Центру Рука Допомоги

  Юрченко Артем Олегович


  • 27 років. Стаж роботи 4 роки.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.
  • Закінчив перший ступінь гешталь-терапії при ХІГІП.


  Дипломований-практикуючий психолог

  Шелюк Яна Валеріївна


  • 31 рік.
  • Стаж роботи з залежними 6 років.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.


  Тренер консультант з хімічної залежності

  Лазаренко Андрій Віталійович


  • 35 років.
  • Стаж роботи 5 років
  • Працює в галузі профілактики з залежними людьми та їхніми родичами


  Тренер Консультант з хімічної залежності

  Короткий Микола Сергійович


  • 22 роки
  • Стаж роботи з залежними 2 роки

  Відгуки


  Руслана, 21 рік


  Добрий день. мене звуть Руслана. Мені 21 рік. і у мене нове життя. Я 5 років вживала наркотики, центр допоміг мені вирватися з глибокого дна вживання. Він поміняв мене і моє життя кардинально.

  Я безмежно вдячна за те, що обтрусив мене від руйнівної поведінки до служіння людям. Дякую!  Денис, 31 рік


  Мені 31 рік. Я дякую центр «DCZM» за те, що витягнув мене з вживання наркотичних і алкогольних речовин, повернув мене до тверезого життя, помирив мене з батьками, направив мене на потрібний шлях і навчив, як правильно утриматися тверезим.

  Спасибі йому за це!  Олександр, 20 років


  На даний момент проходжу програму центру «DCZM». За весь час тут я отримав багато знань про залежність, її наслідки та як запобігти в подальшому зрив. Я вдячний центру за те, що час провів не дарма. Я подорослішав, отримав для себе певний досвід, почав займатися спортом. Побачив нарешті життя тверезими очима.

  На даний момент займаюся створенням свого довгострокового плану тверезості по закінченню програми. Також хочу створити свою сім’ю. Спасибі центру за це.


  Не хоче лікуватися?

  Ми надаємо послуги з примусового лікування від алкогольної залежності. Наші психологи гарантовано переконають залежного почати лікування!

  Отримати допомогу

  Патологічний вплив наркотиків на організм

  Епізодичне і системне вживання наркотичних речовин призводить до поступового отруєння організму в цілому і незворотних наслідків в органах і тканинах, тому безпечна детоксикація наркозалежних в Києві – єдиний шлях до збереження життя здоров’я хворого родича. Незалежно від способу введення і виду використовуваного препарату наркотики надають наступну згубну дію:

  • погіршують роботу серця і дихальних органів;
  • руйнують печінку, негативно впливають на нирки і сечостатеву системи;
  • негативно впливають на органи периферичної та центральної нервової системи;
  • провокують важкі психоемоційні порушення і психічні захворювання;
  • можуть провокувати онкопатології крові, печінки, головного мозку.

  Великий стаж вживання наркотиків і постійне збільшення використовуваної дози небезпечних засобів сприяє тільки посиленню патологічного впливу препаратів на всі анатомічні структури і функції органів, що неодмінно може привести до глибокої інвалідності і навіть смерті. Тому детоксикація наркозалежних повинна виконуватися як можна раніше, щоб не допустити серйозних порушень функцій.

  Показання та обмеження до детоксикації наркозалежних

  Безпечна високоефективна детоксикація наркозалежних в наркологічному центрі “Рука допомоги” — це комплекс медичних маніпуляцій, спрямованих на виведення наркотику, продуктів його розпаду і токсинів з організму хворого. Ефективна детоксикація наркозалежних в Києві є першим і відповідальним кроком на шляху до швидкого зцілення хворих на наркотичну залежність, незалежно від групи використовуваних наркотиків.

  Безпечна детоксикація наркозалежних професійними наркологами центру “Рука допомоги” проводиться в домашніх, амбулаторних умовах або в сучасному стаціонарі. Медикаментозна детоксикація наркозалежних показана при наступних станах:

  • зняття симптомів ломки, при раптовій відміні наркотиків;
  • значне погіршення здоров’я у осіб, систематично приймають наркотичні препарати;
  • детоксикація наркозалежних обов’язкове при передозуванні будь-якою групою наркотиків;
  • детоксикація наркозалежних в Києві — це перший етап комплексної реабілітації хворих на наркоманію за бажанням пацієнта в сучасному наркологічному центрі “Рука допомоги”.

  Незважаючи на те, що детоксикація наркозалежних, є однією з найбільш затребуваних послуг кваліфікованих лікарів наркологів, до її проведення є ряд абсолютних протипоказань до процедури:

  • гостра ниркова або печінкова недостатність;
  • серцева недостатність та ішемічна хвороба серця;
  • індивідуальна непереносимість одного з компонентів діток – програми.

  Крім цього, детоксикація наркозалежних не проводиться у жінок в разі підтвердження вагітності незалежно від терміну гестації.

  Процедура детоксикації

  Детоксикація наркозалежних — це комплекс медичних процедур, які спрямовані на очищення організму, поліпшення функціональних показників. Для детоксикації наркозалежних використовуються унікальні інфузійні програми, вітамінотерапія. Основний метод введення очищувальних лікувальних препаратів – інфузії розчинів в систему периферичного кровообігу. Це дозволяє значно скоротити час виведення наркотику з організму.

  У детокс програмі широко поширено проведення процедури плазмаферезу. Використання даного методу дозволяє швидко очистити організм від токсинів і продуктів розпаду, що значно покращує стан хворого вже після першої процедури.

  Вибір препаратів і методів впливу для детоксикації наркозалежних безпосередньо залежить від індивідуальних особливостей пацієнта, стажу прийому наркотиків, їх виду і дозування, наявності супутніх патологій і захворювань.

  Медичний центр “Рука допомоги” — це сучасна наркологічна клініка в Києві, яка проводить процедуру детоксикації наркозалежних вдома і в умовах сучасного стаціонару. Персонал центру в своїй діяльності використовує індивідуальних підхід до кожного пацієнта. Сучасні методики детоксикації наркозалежних, що застосовуються в клініці, якісні сертифіковані препарати і професійні наркологи – гарантія ефективного лікування наркоманії та швидкого виведення хворих зі стану ломки. До послуг пацієнтів комфортні умови, сучасне обладнання та повне дотримання конфіденційності під час детоксикації наркозалежних.


  No more posts

  Контакты

  All right reserved DCZM 2020 ©         Лицензия МОЗ Украины №679/3/19-12