Реабілітаційний центр Рука допомоги

Кодування від наркотиків

Главная страница » Кодування від наркотиків

100% Анонімність і гарантія результату

Лікування в стаціонарі від 6000 грн/міс

Досвідчені лікарі та психологи


Наркоманія — страшна, підла, небезпечна хвороба. Самостійне лікування вимагає сильного духу, підтримки. Ігнорувати залежність наркотичних засобів небезпечно: передозування, і пов’язані хвороби можуть залишити людину інвалідом або призведуть до летального результату. Кодування від наркотиків – сучасний психологічний вихід із ситуації. Подолайте напад з професіоналами в клініці Рука Допомоги.

Створення методу лягло на плечі радянського психіатра, нарколога, лікаря А. Р. Довженко. Автор розповідав про методику кодування в ключі умовно негативного рефлексу на певні чинники, наркотики. Пацієнту гіпнозом в груповій терапії вселяються жахливі наслідки від прийняття наркотиків. Пацієнт вірить в налаштування, а лікування працює.

Для додаткового ефекту медичний центр Рука Допомоги робить закріплює підшивку. Медикаментозне введення внутрішньовенно або внутрішньом’язово препарату, що змушує задихатися залежного через прийнятих наркотичних засобів. Робота ведеться на психологічному рівні, пацієнт відтепер впевнений в істинності наслідків.

Одноразова детоксикація — не вихід з положення. Фахівці клініки надають послуги щомісячних оглядів, кодування від наркотиків повинна підтримуватися протягом курсу лікування. Курс лікування допоможе забути про наркозалежність. Не існує чарівних пігулок, існує завзяте досягнення мети, підтримка родичів, близьких та професіоналізм лікарів, які чекають вас в клініці Рука Допомоги.


Заповніть заявку і ми передзвонимо

Ми знаємо як Вам допомогти!


  Методика лікування  Детоксикація


  Даний етап методики має на увазі очищення організму від наркотичних речовин – ефективна нейтралізація токсинів. В процесі детоксикації можливо буде потрібна медикаментозна допомога для підтримки внутрішніх органів, які можуть не справлятися з величезними навантаженнями.


  Детальніше

  Реабілітація


  Закріплення результатів детоксикації і повна незалежність від наркотичних речовин. В процесі реабілітаційної програми застосовуються методики фізіотерапевтичного та психологічного лікування, завдяки яким пацієнт може працювати на улюбленій роботі, стати люблячим батьком і сім’янином, шукати оптимальні шляхи вирішення складних ситуацій без наркотиків.


  Детальніше

  Ресоціалізація


  Важливий етап методики лікування наркоманії, завдяки якому наркозалежний повністю позбавляється від наркотичної залежності та супроводжуючих її депресії, неврастенії. Професійні психологи і психоневрологи проводять комплекс занять з відновлення та соціальної адаптації пацієнтів, завдяки яким повертається смак до життя, вміння вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, знайти хобі, проводити час з сім’єю і успішно будувати кар’єру.


  Детальніше

  Переваги лікування в нашому центрі


  15 РОКІВ УСПІШНОГО ДОСВІДУ РОБОТИ

  та практики в лікуванні наркоманії


  2000 ВРЯТОВАНИХ ЖИТТІВ

  які отримали другий шанс на щасливе майбутнє без наркотиків


  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  та підбір ефективної методики лікування для кожного пацієнта


  АНОНІМНІСТЬ

  Повна гарантія забезпечення анонімності та конфіденційності


  ЦІЛОДОБОВА МОТИВАЦІЯ

  на лечение


  БЕЗКОШТОВНА ПІДТРИМКА І СУПРОВІД

  пацієнтів після реабілітаційного періоду  МИ ГАРАНТУЄМО ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ І ДАЄМО ГАРАНТІЮ ВІД ЗРИВУ!


  Вартість лікування наркоманії


  ДЕТОКСИКАЦІЯ

  від1000

  грн за добу
  • Очищення організму від токсичних речовин
  • Усунення симптомів захворювання
  • Нормалізацію обмінних процесів
  • Приведення в порядок центральної нервової системи
  • Пошук дієвих аргументів для подальшого лікування на етапі реабілітації

  ЗАПИСАТИСЯ

  РЕАБІЛІТАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Робота з психічними причинами вживання
  • Відновлення особистості
  • Повна відмова від наркотиків
  • Комплексна робота психологів і терапевтів
  • Вироблення навичок тверезої поведінки

  ЗАПИСАТИСЯ

  Важливо!
  РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ

  від6000

  грн за місяць
  • Допомога в стосунках з рідними
  • Пошук роботи і самореалізації особистості
  • Відновлення зв’язків з суспільством
  • Повна соціальна адаптація пацієнта
  • Психологічна та соціальна підтримка хворого

  ЗАПИСАТИСЯ


  Фахівці з лікування залежностей  Керівник Наркологічного Центру Рука Допомоги

  Юрченко Артем Олегович


  • 27 років. Стаж роботи 4 роки.
  • Тренер консультант по хімічній залежності.
  • Закінчив перший ступінь гешталь-терапії при ХІГІП.


  Дипломований-практикуючий психолог

  Шелюк Яна Валеріївна


  • 31 рік.
  • Стаж роботи з залежними 6 років.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.


  Тренер консультант з хімічної залежності

  Лазаренко Андрій Віталійович


  • 35 років.
  • Стаж роботи 5 років
  • Працює в галузі профілактики з залежними людьми та їхніми родичами


  Тренер Консультант з хімічної залежності

  Короткий Микола Сергійович


  • 22 роки
  • Стаж роботи з залежними 2 роки

  Відгуки


  Руслана, 21 рік


  Добрий день. мене звуть руслана. Мені 21 рік. і у мене нове життя. Я 5 років вживала наркотики центр допоміг мені вирватися з глибокого дна вживання. Він поміняв мене і моє життя кардинально.

  Я безмежно вдячна за те, що обтрусив мене від руйнівної поведінки до служіння людям. Дякую!  Денис, 31 рік


  Мені 31 рік. Я дякую центр «DCZM» за те, що витягнув мене з вживання наркотичних і алкогольних речовин, повернув мене до тверезого життя, помирив мене з батьками, направив мене на потрібний шлях і навчив, як правильно утриматися тверезим.

  Спасибі йому за це!  Олександр, 20 років


  На даний момент проходжу програму центру «DCZM». За весь час тут я отримав багато знань про залежність, її наслідки та як запобігти в подальшому зрив. Я вдячний центру за те, що час провів не дарма. Я подорослішав, отримав для себе певний досвід, почав займатися спортом. побачив нарешті життя тверезими очима.

  На даний момент займаюся створенням свого довгострокового плану тверезості по закінченню програми. Також хочу створити свою сім’ю. спасибі центру за це.


  Не хоче лікуватися?

  Ми надаємо послуги з примусового лікування від алкогольної залежності. Наші психологи гарантовано переконають залежного почати лікування!

  Отримати допомогу

  Як підготувати залежного?

  Кодування від наркотиків — складна процедура, що обросла безліччю міфів. Більшість пацієнтів, ще не усвідомили руйнівні наслідки наркотичних препаратів, протестують проти позбавлення від наркозалежності методом коду. Процедура вимагає моральної і фізичної підготовки. Потрібно:

  • утримувати людину від прийому наркотичних препаратів. Перше кодування від наркотиків розраховувалася з мінімум місяцем утримання. Потрібно витримати певний тайм аут;
  • розмова про лікування треба починати під час “відходу” у наркомана. Через безпорадність і поганий стан хворої охочіше погоджується;
  • направити думки хворого, що кодування від наркотиків — його думка. Потрібно говорити про втому через наркотики, алкоголь, стверджувати, що лікування це вихід, що можливо знайти рішення за допомогою центру Рука Допомоги.

  Встигніть звернутися за консультацією. Ми надамо посильну допомогу, психологічну підтримку залежного наркомана. Нагадуйте пацієнту про близькість та будьте присутнім на процедурах. Допоможіть подолати бар’єр. Залежний боїться опинитися один у важкій психологічно важкій ситуації. Створіть подушку безпеки з вас та клініки.

  Психосоціальна реабілітація – основне лікування алкоголізму

  Після нормалізації фізичного стану подальше лікування алкогольної залежності полягає в послідовній психотерапевтичної реабілітації. Тільки вона дозволяє створити тверезницький світогляд, лікувати психологічні травми, придбати ефективні навички боротьби із захворюванням, повернути людині повноцінне життя.

  Основні форми, методики реабілітаційної програми в нашому центрі:

  • індивідуальна психотерапія;
  • дискусійні групи;
  • групи подружніх пар;
  • спільнота взаємодопомоги;
  • допомога відновлення зв’язків з суспільством (працевлаштування, навчання).

  При організації реабілітаційного процесу ми враховуємо клінічну картину, особистість, соціально-психологічну ситуацію.

  Є різні варіанти вартості програм для сімей з будь-яким рівнем фінансового положення. Головний рецепт порятунку від залежного стану – поетапне, комплексне лікування алкоголізму, дотримання приписів.

  Звертайтеся до нас прямо зараз.

  Як вийти зі складної ситуації?

  Лікування наркоманії схоже з лікуванням алкоголізму або лікуванням ігроманії. Але наслідки ігнорування чинять негативний вплив на організм швидше. Страждає соціальна сторона пацієнта (нелюдянність, боязнь суспільства, заперечення проблеми і проведення часу з елементами зниженою соціальної відповідальності), і фізична (ломка, болі в суглобах, м’язах, супутні хвороби через використання однієї голки).

  При перших ознаках появи залежності потрібно звернутися в клініку Рука Допомоги і провести обстеження. Кодування від наркотиків — вкладені кошти і час зараз в майбутнє людини. Убережіть залежного від десятикратних проблем.

  Зверніться по допомогу в клініку. Ціна на послугу лояльна, виправдовує зекономлені нерви і гроші. Кодування від наркотиків — ваш вихід з глибокої проблеми. Безкоштовна консультація, працюємо щодня.


  Статті на тему алкоголізм

  No more posts

  Контакты

  All right reserved DCZM 2020 ©         Лицензия МОЗ Украины №679/3/19-12