Реабілітаційний центр Рука допомоги

Лікування алкоголізму в Дніпрі

Главная страница » Лікування алкоголізму у Дніпрі

100% Анонімність і гарантія результату

Лікування в стаціонарі від 6000 грн/міс

Досвідчені лікарі і психологи


Реабілітаційний центр в Дніпрі DCZM –  місце, куди люди звертаються за допомогою фахівців, щоб врятувати життя близької людини. Алкогольна залежність – найстрашніше захворювання сучасності, яке забирає більше життів, ніж ДТП, СНІД і домашнє насильство разом узяті. Кожен день ми бачимо на вулицях людей, чиї життя зруйнувало вживання алкоголю. Їх вигляд відштовхує і лякає, вони втратили все – сім’ї, роботу та гідне місце в суспільстві.


Заповніть заявку і ми передзвонимо

Ми знаємо як Вам допомогти!


  Методика лікування  Детоксикація


  Даний етап методики має на увазі очищення організму від наркотичних речовин – ефективна нейтралізація токсинів. В процесі детоксикації можливо буде потрібно медикаментозна допомога для підтримки внутрішніх органів, які можуть не справлятися з величезними навантаженнями.


  Детальніше

  Реабілітація


  Закріплення результатів детоксикації і повна незалежність від наркотичних речовин. В процесі реабілітаційної програми застосовуються методики фізіотерапевтичного та психологічного лікування, завдяки яким пацієнт може працювати на улюбленій роботі, стати люблячим батьком і сім’янином, шукати оптимальні шляхи вирішення складних ситуацій без наркотиків.


  Детальніше

  Ресоціалізація


  Важливий етап методики лікування наркоманії, завдяки якому наркозалежний повністю позбавляється від наркотичної залежності та супроводжуючих її депресії, неврастенії. Професійні психологи і психоневрологи проводять комплекс занять з відновлення та соціальної адаптації пацієнтів, завдяки яким повертається смак до життя, вміння вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, знайти хобі, проводити час з сім’єю і успішно будувати кар’єру.


  Детальніше

  Переваги лікування в нашому центрі


  15 РОКІВ УСПІШНОГО ДОСВІДУ РОБОТИ

  та практики в лікуванні наркоманії


  2000 ВРЯТОВАНИХ ЖИТТІВ

  які отримали другий шанс на щасливе майбутнє без наркотиків


  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  та підбір ефективної методики лікування для кожного пацієнта


  АНОНІМНІСТЬ

  Повна гарантія забезпечення анонімності та конфіденційності


  ЦІЛОДОБОВА МОТИВАЦІЯ

  на лікування


  БЕЗКОШТОВНА ПІДТРИМКА І СУПРОВІД

  пацієнтів після реабілітаційного періоду  МИ ГАРАНТУЄМО ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ І ДАЄМО ГАРАНТІЮ ВІД ЗРИВУ!


  Вартість лікування алкоголізму


  ДЕТОКСИКАЦІЯ

  від1000

  грн в сутки
  • Очищення організму від токсичних речовин
  • Усунення симптомів захворювання
  • Нормалізацію обмінних процесів
  • Приведення в порядок центральної нервової системи
  • Пошук дієвих аргументів для подальшого лікування на етапі реабілітації

  ЗАПИСАТИСЯ

  РЕАБІЛІТАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Робота з психічними причинами вживання
  • Відновлення особистості
  • Повна відмова від наркотиків
  • Комплексна робота психологів і терапевтів
  • Вироблення навичок тверезої поведінки

  ЗАПИСАТИСЯ

  Важливо!
  РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Допомога в стосунках з рідними
  • Пошук роботи і самореалізації особистості
  • Відновлення зв’язків з суспільством
  • Повна соціальна адаптація пацієнта
  • Психологічна та соціальна підтримка хворого

  ЗАПИСАТИСЯ


  Фахівці з лікування алкоголізму  Керівник Наркологічного Центру Рука Допомоги

  Юрченко Артем Олегович


  • 27 років. Стаж роботи 4 роки.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.
  • Закінчив перший ступінь гешталь-терапії при ХІГІП.


  Дипломований-практикуючий психолог

  Шелюк Яна Валеріївна


  • 31 рік.
  • Стаж роботи з залежними 6 років.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.


  Тренер консультант з хімічної залежності

  Лазаренко Андрій Віталійович


  • 35 років.
  • Стаж роботи 5 років
  • Працює в галузі профілактики з залежними людьми та їхніми родичами.


  Тренер Консультант з хімічної залежності

  Короткий Микола Сергійович


  • 22 роки
  • Стаж роботи з залежними 2 роки

  Відгуки


  Вікторія, 35 років


  Мене звуть Вікторія, мій чоловік проходив лікування в реабілітаційному центрі «Рука допомоги». Ми довгі роки не могли позбутися від алкоголізму, перепробували безліч різних методів, а потім нам порадили цей центр. Лікування було довгим, але ми змогли побороти цю хворобу. Я вдячна всім лікарям центру за допомогу! Ви врятували мого чоловіка і нашу сім’ю!


  фото Кристины

  Христина, 27 років


  Мене звуть Христина, лікувалася в київському центрі «Рука допомоги». Я скільки себе пам’ятаю пила не багато, потім стала пити більше. В один прекрасний день усвідомила (радує що вчасно), що не можу прожити дня не випивши чогось. Звернулася відразу ж в клініку, яку мені порадив знайомий.

  Дуже сподобалися умови проживання в клініці, ставлення персоналу і лікарів. Всі дуже уважні і ввічливі. Мені допомогли розібратися з проблемою, усвідомити і вилікувати алкоголізм.  Олександр, 44 роки


  Дуже вдячний центру Рука допомоги за порятунок мого життя! До цього намагався закодуватися від алкоголю в інших клініках кілька разів, але ефекту не було. У цьому центрі я пройшов повний курс лікування від алкоголізму і вже бачу результат. Тяги до алкоголю більше немає. Якість життя покращилася, я знову влаштувався на хорошу роботу, тепер мрію завести сім’ю і більше ніколи не повертатися до того життя, яке у мене було.


  Ми працюємо в містах України

  Виклик нарколога по Дніпропетровській області

  Ваш населенный пункт:

  Не хоче лікуватися?

  Ми надаємо послуги з примусового лікування від алкогольної залежності. Наші психологи гарантовано переконають залежного почати лікування!

  Отримати допомогу

  Лікування алкоголізму в Дніпрі

  Для всіх, хто потрапив у лещата згубної залежності, необхідно термінове і ефективне лікування від алкоголізму і кодування в Дніпропетровську. Завдання близьких людей – зробити все, щоб допомогти людині і працювати над реабілітацією разом з нею.

  Якщо всі аргументи вже приведені і людина не визнає свою залежність – не потрібно намагатися наставити її на шлях істинний. Залежність від спиртного – справжня хвороба і необхідно примусове лікування від алкоголізму в Дніпропетровську в спеціалізованому центрі, де працюють кваліфіковані медики, психологи та фахівці реабілітації. Три обов’язкових етапи лікування, щоб усунути залежність від алкоголю:

  1. Детоксикація – необхідно нормалізувати обмінні процеси в організмі хворого, так як всі системи органів працюють неправильно, для чого в умовах стаціонару прокопує спеціальні крапельниці протягом 3-5 днів.
  2. Реабілітація – навіть якщо організм почищений і всі токсини виведені, залишається проблема з залежністю і найкраще із завданням справляється реабілітаційний центр лікування алкоголізму в Дніпропетровську, де за кілька місяців проводиться фізична і психологічна робота, щоб людина перестала пити.
  3. Постреабілітаціонной підтримка  – навіть саме грамотне і ефективне лікування алкогольної залежності не може гарантувати, що людина не зірветься, тому хворому обов’язково потрібно відвідувати групи постреабілітаціі, щоб навчитися контролювати поведінку навіть в стресові моменти.

  Важливо знати, що на базі реабілітаційного центру DCZM проводиться анонімне лікування жіночого алкоголізму в Дніпрі. Існує думка, що жіночий алкоголізм лікується важче через особливості психології і гормонів представниць прекрасної статі. Але ми гарантуємо індивідуальний підхід з урахуванням всіх психологічних і фізичних особливостей.

  Кодування в Дніпрі

  У реабілітаційному центрі DCZM можна закодуватися від алкоголю в Дніпропетровську. Ми проводимо процедуру в ясній свідомості пацієнта і використовуємо повністю безпечні методики. Цей метод найбільш швидкий, але і ефект може бути не таким тривалим, як хотілося б. Тому рекомендується повноцінна реабілітація алкоголіків з детоксикацією, терапією і психологічними тренінгами.

  Психотерапевтичні процедури виробляють тимчасовий ефект, що триває не більше року. Тому кодування від алкоголю в Дніпропетровську не дає 100% гарантії без необхідної реабілітації та комплексної психологічної роботи з сім’єю залежного. Від підтримки і дій близьких людей в питанні повного одужання алкоголіка залежить дуже багато чого.

  Варіанти антиалкогольної терапії

  Часто лікування від алкогольної залежності не сприймається хворим всерйоз, навіть якщо людина лягає в стаціонар добровільно. Для подолання цього бар’єру наші фахівці розробили комплексні методи лікування, щоб одужання настало швидше і ефективніше. Варіанти лікування наступні:

  • кодування від алкоголю в Дніпропетровську – психологічний вплив, щоб переконати заборону на алкоголь і відразу до спиртних напоїв;
  • гіпноз – використовуються техніки нейролінгвістичного програмування, щоб закласти людині на підсвідомості рефлекс відмови від алкоголю;
  • внутрішньовенні ін’єкції – можуть блокувати почуття сп’яніння, щоб людина не бачила сенсу пити або викликати інші негативні реакції на спиртне;
  • імплантація – під шкіру імплантують спеціальні таблетки, початківці реагувати на потрапляння алкоголю в кров і викликають неприємні симптоми.

  Наш центр для алкоголіків робить ухил на ефективні методики, в рамках яких проводиться повноцінна робота над усуненням залежності, відновленням фізичного та психологічного здоров’я. Ми приділяємо особливу увагу питанню соціалізації людини і повернення інтересу до життя.

  Виведення з запою терміново в домашніх умовах

  Виведення з запою на дому і кодування від алкоголізму в Дніпропетровську – одні з основних послуг. Запій – важкий стан хворого, що виявляється в багатоденному вживанні спиртних напоїв, без здатності самостійно зупинитися.
  Тому в такій ситуації може допомогти тільки виведення з запою на дому в Дніпропетровську. Допомога надається в звичній домашній обстановці і усувається зайвий стрес від зміни обстановки. Після очищення організму від токсинів на тверезий розум може вже проводитися кодування від алкоголізму.
  Переваги лікування в нашому центрі
  Наш центр має більш ніж 15-річну практику допомоги хворим від залежності. Ми вже врятували більше 2000 життів, повернувши підлітків, батьків і матерів в їх сім’ї здоровими людьми. Наші переваги:

  • гарантуємо конфіденційність;
  • індивідуальний підхід;
  • безкоштовний постреабілітаціонной супровід;
  • гарантія від зриву.

  У лікуванні робимо акцент на немедикаментозні методи, прагнучи побороти причини появи алкоголізму і усунути фізичні негативні наслідки. Дізнатися вартість лікування можна за контактними телефонами. Наші центри знаходяться по всій Україні.


  Статті на тему алкоголізм

  No more posts

  Контакты

  All right reserved DCZM 2020 ©         Лицензия МОЗ Украины №679/3/19-12