Реабілітаційний центр Рука допомоги

Лікування алкоголізму в Одесі

Главная страница » Лікування алкоголізму в Одесі

100% Анонімність і гарантія результату

Лікування в стаціонарі від 6000 грн/міс

Досвідчені лікарі і психологи


Виведення з запойного стану і реабілітація в Одесі

Ми надаємо кваліфіковану допомогу і проводимо виведення з запою на дому в Одесі. Наші фахівці забезпечують індивідуальний підхід для кожного пацієнта. Терміни комплексного усунення залежності складають в середньому від 1 до 3 місяців.

В цей період проводиться виведення з запою в Одесі, детоксикація, реабілітація і вся необхідна психологічна робота, щоб людина знову змогла жити без чарки і не зірвалася. Методи і вартість лікування можуть відрізнятися в залежності від стадії алкоголізму, фізичних і психологічних наслідків прийому спиртного для кожного пацієнта окремо.

На послугу кодування від алкоголю ціна в Одесі коливається в різних межах. Важливо розуміти, що це складна процедура, пов’язана з психологічним впливом на людину. Тому слід уникати некваліфікованої дешевої допомоги в цьому питанні – інакше можна зробити тільки гірше. Наш центр для алкоголіків використовує тільки перевірені методики, реабілітація проходить під постійним наглядом фахівців.


Заповніть заявку і ми передзвонимо

Ми знаємо як Вам допомогти!


  Методика лікування  Детоксикація


  Даний етап методики має на увазі очищення організму від наркотичних речовин – ефективна нейтралізація токсинів. В процесі детоксикації можливо буде потрібна медикаментозна допомога для підтримки внутрішніх органів, які можуть не справлятися з величезними навантаженнями.


  Детальніше

  Реабілітація


  Закріплення результатів детоксикації і повна незалежність від наркотичних речовин. В процесі реабілітаційної програми застосовуються методики фізіотерапевтичного та психологічного лікування, завдяки яким пацієнт може працювати на улюбленій роботі, стати люблячим батьком і сім’янином, шукати оптимальні шляхи вирішення складних ситуацій без наркотиків.


  Детальніше

  Ресоціалізація


  Важливий етап методики лікування наркоманії, завдяки якому наркозалежний повністю позбавляється від наркотичної залежності та супроводжуючих її депресії, неврастенії. Професійні психологи і психоневрологи проводять комплекс занять з відновлення та соціальної адаптації пацієнтів, завдяки яким повертається смак до життя, вміння вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, знайти хобі, проводити час з сім’єю і успішно будувати кар’єру.


  Детальніше

  Переваги лікування в нашому центрі


  15 РОКІВ УСПІШНОГО ДОСВІДУ РОБОТИ

  та практики в лікуванні наркоманії


  2000 ВРЯТОВАНИХ ЖИТТІВ

  які отримали другий шанс на щасливе майбутнє без наркотиків


  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  та підбір ефективної методики лікування для кожного пацієнта


  АНОНІМНІСТЬ

  Повна гарантія забезпечення анонімності та конфіденційності


  ЦІЛОДОБОВА МОТИВАЦІЯ

  на лікування


  БЕЗКОШТОВНА ПІДТРИМКА І СУПРОВІД

  пацієнтів після реабілітаційного періоду  МИ ГАРАНТУЄМО ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ І ДАЄМО ГАРАНТІЮ ВІД ЗРИВУ!


  Вартість лікування алкоголізму


  ДЕТОКСИКАЦІЯ

  від1000

  грн за добу
  • Очищення організму від токсичних речовин
  • Усунення симптомів захворювання
  • Нормалізацію обмінних процесів
  • Приведення в порядок центральної нервової системи
  • Пошук дієвих аргументів для подальшого лікування на етапі реабілітації

  ЗАПИСАТИСЯ

  РЕАБІЛІТАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Робота з психічними причинами вживання
  • Відновлення особистості
  • Повна відмова від наркотиків
  • Комплексна робота психологів і терапевтів
  • Вироблення навичок тверезої поведінки

  ЗАПИСАТИСЯ

  Важливо!
  РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Допомога в стосунках з рідними
  • Пошук роботи і самореалізації особистості
  • Відновлення зв’язків з суспільством
  • Повна соціальна адаптація пацієнта
  • Психологічна та соціальна підтримка хворого

  ЗАПИСАТИСЯ


  Фахівці з лікування алкоголізму  Керівник Наркологічного Центру Рука Допомоги

  Юрченко Артем Олегович


  • 27 років. Стаж роботи 4 роки..
  • Тренер консультант з хімічної залежності.
  • Закінчив перший ступінь гешталь-терапії при ХІГІП.


  Дипломований-практикуючий психолог

  Шелюк Яна Валеріївна


  • 31 рік.
  • Стаж роботи з залежними 6 років.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.


  Тренер консультант з хімічної залежності

  Лазаренко Андрій Віталійович


  • 35 років.
  • Стаж роботи 5 років
  • Працює в галузі профілактики з залежними людьми та їхніми родичами


  Тренер Консультант з хімічної залежності

  Короткий Микола Сергійович


  • 22 роки
  • Стаж роботи з залежними 2 роки

  Відгуки


  Вікторія, 35 років


  Мене звуть Вікторія, мій чоловік проходив лікування в реабілітаційному центрі «Рука допомоги». Ми довгі роки не могли позбутися від алкоголізму, перепробували безліч різних методів, а потім нам порадили цей центр. Лікування було довгим, але ми змогли побороти цю хворобу. Я вдячна всім лікарям центру за допомогу! Ви врятували мого чоловіка і нашу сім’ю!


  фото Кристины

  Христина, 27 років


  Мене звуть Христина, лікувалася в київському центрі «Рука допомоги». Я скільки себе пам’ятаю пила не багато, потім стала пити більше. В один прекрасний день усвідомила (радує що вчасно), що не можу прожити дня не випивши чогось. Звернулася відразу ж в клініку, яку мені порадив знайомий.

  Дуже сподобалися умови проживання в клініці, ставлення персоналу і лікарів. Всі дуже уважні і ввічливі. Мені допомогли розібратися з проблемою, усвідомити і вилікувати алкоголізм.  Олександр, 44 роки


  Дуже вдячний центру Рука допомоги за порятунок мого життя! До цього намагався закодуватися від алкоголю в інших клініках кілька разів, але ефекту не було. У цьому центрі я пройшов повний курс лікування від алкоголізму і вже бачу результат. Тяги до алкоголю більше немає. Якість життя покращилася, я знову влаштувався на хорошу роботу, тепер мрію завести сім’ю і більше ніколи не повертатися до того життя, яке у мене було.


  Ми працюємо в містах України

  Виклик нарколога по Одеській області

  Ваш населений пункт:

  Не хоче лікуватися?

  Ми надаємо послуги з примусового лікування від алкогольної залежності. Наші психологи гарантовано переконають залежного почати лікування!

  Отримати допомогу

  Алкоголізм – смертельна хвороба

  Ефективне анонімне лікування від алкоголізму в Одесі тепер існує завдяки професійному реабілітаційному центру DCZM. Алкогольна залежність – глобальна проблема людства.

  Щорічно від СНІДу помирає два мільйони людей у ​​всіх країнах, від ДТП – 1 млн., від насильства – 500 тис. осіб. Але найстрашнішим вбивцею виявляється алкоголь – він забирає життів більше, ніж СНІД, ДТП і насильство разом узяті.

  Для багатьох сімей примусове лікування алкогольної залежності в Одесі – це дійсно вихід, щоб не втратити близьку людину. Практично жоден алкоголік ніколи не визнає, що втратив волю і потрапив в згубну залежність від спиртного. Наочна статистика:

  • найчастіше від наслідків зловживання спиртним вмирають люди від 15 до 49 років;
  • за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я жертвами стає більш 3 млн. людей на рік;
  • з усього числа гине близько 2.2 млн. чоловіків (3/4) і 800 тис. жінок.

  Таким чином, чоловіки більше відчувають залежність від алкоголю, але жінки швидше потрапляють в цю пастку, лікування проходить складніше. Важливо розуміти, що кодування від жіночого алкоголізму в Одесі не може гарантувати 100% результат без повноцінної детоксикації, реабілітації та психологічних тренінгів разом з сім’єю.

  Нема безпечногї кількості випивки

  Людина із залежністю в рідкісних випадках погоджується добровільно закодуватися від алкоголю в Одесі. У хід йдуть абсурдні виправдання, що залежності немає і чарку в день випити буде тільки корисно для організму.

  Безкомпромісне дослідження було проведено на базі Вашингтонського університету. На підставі докладних статистичних даних про причини хвороб і смертності через алкоголь, були зроблені висновки.
  Виходячи з цього, можна однозначно сказати, що вживання алкоголю в будь-яких кількостях не буде нешкідливим. Людський організм просто не розрахований на прийом алкоголю. Тому при появі залежності, найкраще якомога швидше пройти детоксикацію і реабілітацію.


  Помилка про помірне вживання

  Помірне випивання тривалий час заохочувалося, але навіть один стакан вина в день надасть більше шкоди, ніж користі. Докладне вивчення питання показало, що поряд з незначними перевагами негативні наслідки переважують.

  Злегка знижуючи ризики виникнення діабету, спиртні напої істотно збільшують ризики захворювання на рак. Тому кодування від алкоголізму в Одесі – цілком виправдана методика, якщо людина не може кинути пити сама.

  Головний мед. офіцер Англії проф. Саллі Девіс підтверджує, що немає безпечного рівня вживання спиртних напоїв. Важливо знати:

  • Для мінімізації ризиків рекомендує не перевищувати 14 одиниць алкоголю в тиждень. 1 пінта або близько 0.5 пива прирівнюється до 2 одиниць і 125 мг вина – до 1.5 одиниць.
  • Вживання понад 3.5 л. пива і близько 1 л. вина в тиждень уже несе серйозні ризики для здоров’я.
  • Випиваючи 1 спиртний напій в день ризик виникнення проблем для здоров’я не критично високий – всього 0.5%, проте згодом при вживанні 2 напоїв ризик вже зростає до 7% і для 5 напоїв  – 37%.

  Ви ніколи не почуєте правди про реальну шкоду горілки або пива в рекламі. Але центр реабілітації в Одесі DCZM знає про наслідки і регулярно з ними бореться, рятуючи життя тисяч людей. Виробники спиртних напоїв схиляють вчених підтверджувати гіпотезу про користь помірного вживання алкоголю. В реальності ж ті, хто повністю утримується від вживання спиртних напоїв, більше стежать за собою, займаються спортом і мають більш високі доходи.

  Статті на тему алкоголізм

  No more posts

  Контакты

  All right reserved DCZM 2020 ©         Лицензия МОЗ Украины №679/3/19-12