Реабілітаційний центр Рука допомоги

Лікування алкоголізму в Полтаві

Главная страница » Лікування алкоголізму в Полтаві

100% Анонімність і гарантія результату

Лікування в стаціонарі від 6000 грн/міс

Досвідчені лікарі і психологи


Алкогольна залежність – серйозна проблема, яка здатна зруйнувати життя людини у всіх сферах, принести горе і страждання для його близьких. Алкоголізм виражається в сильній тязі до спиртних напоїв і їх регулярному вживанні. Сюди відноситься також невинне на перший погляд пиво, надмірне вживання якого веде до так званого «пивного алкоголізму».

Лікування алкогольної залежності вимагає комплексного медичного підходу і психологічної допомоги. Це не просто особиста проблема людини або риса характеру, алкоголізм – серйозне прогресуюче захворювання, де без допомоги кваліфікованих медиків не обійтися.

Якщо у вашій родині є людина, що страждає на цю недугу, не варто витрачати час сварки та вмовляння, адже сам хворий також є жертвою так званого в народі «зеленого змія» і гостро потребує допомоги. Чим раніше ви звернетеся до досвідчених і кваліфікованих фахівців, тим швидше вдасться перемогти залежність і повернутися до нормального життя. Алкоголізм, як і будь-яка хвороба, легше виліковується на ранніх стадіях.


Заповніть заявку і ми передзвонимо

Ми знаємо як Вам допомогти!


  Методика лікування  Детоксикація


  Даний етап методики має на увазі очищення організму від наркотичних речовин – ефективна нейтралізація токсинів. В процесі детоксикації можливо буде потрібно медикаментозна допомога для підтримки внутрішніх органів, які можуть не справлятися з величезними навантаженнями.


  Детальніше

  Реабілітація


  Закріплення результатів детоксикації і повна незалежність від наркотичних речовин. В процесі реабілітаційної програми застосовуються методики фізіотерапевтичного та психологічного лікування, завдяки яким пацієнти можуть працювати на улюбленій роботі, статтю люблячим батьком і сім’янином, шукати оптимальні шляхи вирішення складних ситуацій без наркотиків.


  Детальніше

  Ресоціалізація


  Важливий етап методики лікування наркоманії, завдяки якому наркозалежний повністю позбавляється від наркотичної залежності та супроводжуючих її депресії, неврастенії. Професійні психологи і психоневрологи проводять комплекс занять з відновлення та соціальної адаптації пацієнтів, завдяки яким повертається смак до життя, вміння вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, знайти хобі, проводити час з сім’єю і успішно будувати кар’єру.


  Детальніше

  Переваги лікування в нашому центрі


  15 РОКІВ УСПІШНОГО ДОСВІДУ РОБОТИ

  та практики в лікуванні наркоманії


  2000 ВРЯТОВАНИХ ЖИТТІВ

  які отримали другий шанс на щасливе майбутнє без наркотиків


  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  та підбір ефективної методики лікування для кожного пацієнта


  АНОНІМНІСТЬ

  Повна гарантія забезпечення анонімності та конфіденційності


  ЦІЛОДОБОВА МОТИВАЦІЯ

  на лікування


  БЕЗКОШТОВНА ПІДТРИМКА І СУПРОВІД

  пацієнтів після реабілітаційного періоду  МИ ГАРАНТУЄМО ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ І ДАЄМО ГАРАНТІЮ ВІД ЗРИВУ!


  Вартість лікування алкоголізму


  ДЕТОКСИКАЦІЯ

  від1000

  грн за добу
  • Очищення організму від токсичних речовин
  • Усунення симптомів захворювання
  • Нормалізацію обмінних процесів
  • Приведення в порядок центральної нервової системи
  • Пошук дієвих аргументів для подальшого лікування на етапі реабілітації

  ЗАПИСАТИСЯ

  РЕАБІЛІТАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Робота з психічними причинами вживання
  • Відновлення особистості
  • Повна відмова від наркотиків
  • Комплексна робота психологів і терапевтів
  • Вироблення навичок тверезої поведінки

  ЗАПИСАТИСЯ

  Важливо!
  РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Допомога в стосунках з рідними
  • Пошук роботи і самореалізації особистості
  • Відновлення зв’язків з суспільством
  • Повна соціальна адаптація пацієнта
  • Психологічна та соціальна підтримка хворого

  ЗАПИСАТЬСЯ


  Фахівці з лікування алкоголізму  Керівник Наркологічного Центру Рука Допомоги

  Юрченко Артем Олегович


  • 27 років. Стаж роботи 4 роки.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.
  • Закінчив перший ступінь гешталь-терапії при ХІГІП.


  Дипломований-практикуючий психолог

  Шелюк Яна Валеріївна


  • 31 рік.
  • Стаж роботи з залежними 6 років.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.


  Тренер консультант з хімічної залежності

  Лазаренко Андрій Віталійович


  • 35 років.
  • Стаж роботи 5 років
  • Працює в галузі профілактики з залежними людьми та їхніми родичами


  Тренер Консультант з хімічної залежності

  Короткий Микола Сергійович


  • 22 роки
  • Стаж роботи з залежними 2 роки

  Відгуки


  Вікторія, 35 років


  Мене звуть Вікторія, мій чоловік проходив лікування в реабілітаційному центрі «Рука допомоги». Ми довгі роки не могли позбутися від алкоголізму, перепробували безліч різних методів, а потім нам порадили цей центр. Лікування було довгим, але ми змогли побороти цю хворобу. Я вдячна всім лікарям центру за допомогу! Ви врятували мого чоловіка і нашу сім’ю!


  фото Кристины

  Христина, 27 років


  Мене звуть Христина, лікувалася в київському центрі «Рука допомоги». Я скільки себе пам’ятаю пила не багато, потім стала пити більше. В один прекрасний день усвідомила (радує що вчасно), що не можу прожити дня не випивши чогось. Звернулася відразу ж в клініку, яку мені порадив знайомий.

  Дуже сподобалися умови проживання в клініці, ставлення персоналу і лікарів. Всі дуже уважні і ввічливі. Мені допомогли розібратися з проблемою, усвідомити і вилікувати алкоголізм.  Олександр, 44 роки


  Дуже вдячний центру Рука допомоги за порятунок мого життя! До цього намагався закодуватися від алкоголю в інших клініках кілька разів, але ефекту не було. У цьому центрі я пройшов повний курс лікування від алкоголізму і вже бачу результат. Тяги до алкоголю більше немає. Якість життя покращилася, я знову влаштувався на хорошу роботу, тепер мрію завести сім’ю і більше ніколи не повертатися до того життя, яке у мене було.


  Ми працюємо в містах України

  Виклик нарколога по Полтавській області

  Ваш населений пункт:

  Не хоче лікуватися?

  Ми надаємо послуги з примусового лікування від алкогольної залежності. Наші психологи гарантовано переконають залежного почати лікування!

  Отримати допомогу

  Реабілітаційний центр «Рука допомоги» – комплексне лікування алкоголізму в Полтаві

  Якщо вам потрібна професійна допомога в лікуванні алкогольної залежності з гарантією результату, звертайтеся в наш реабілітаційний центр «Рука допомоги». Це приватна клініка, яка використовує в своїй роботі новітні методи і ефективні програми лікування алкоголізму, а також інших видів залежності. Сам процес лікування розділений на кілька етапів і включає в себе комплекс заходів, що сприяють швидкому лікуванню і відновленню пацієнтів. Для наших клієнтів ми гарантуємо оптимальну вартість послуг і стійкий результат терапії.

  У програму лікування алкоголізму входить медикаментозна терапія із застосуванням сучасних дієвих препаратів, а також психологічна робота з психотерапевтами та психологами, яка дає можливість виявити причину хворобливої ​​залежності і запобігти рецидивам в майбутньому. Адже алкоголізм ніколи не виникає сама по собі, зазвичай це результат психологічної травми, внутрішнього конфлікту, життєвих невдач, проблем в сім’ї і в інших сферах, з якими людина залишається один на один. Втеча в залежність здається єдиним позбавлення від душевного болю. Саме тому без детальної психологічної роботи складно гарантувати довгу ремісію без «зривів».

  Ще один важливий етап – ресоціалізація. Це комплекс заходів по відновленню втрачених або ослаблених соціальних зв’язків в результаті ізоляції. Дана програма допоможе пацієнтові повернутися до нормального життя, налагодити відносини з сім’єю, друзями, колегами, стати повноцінним членом суспільства.

  Чому варто вибрати реабілітаційний центр «Рука допомоги»?

  • Комплексна програма лікування алкоголізму (детоксикація, реабілітація, ресоціалізація).
  • Досвідчений і кваліфікований медперсонал та психологи.
  • Застосування сучасних медикаментозних засобів і психологічних методик.
  • 100% -ва анонімність лікування.
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  • Гарантія якісного лікування без зривів.
  • Безкоштовний супровід після реабілітації.
  • Демократичні ціни.

  Не варто сподіватися на народні рецепти, кодування у сумнівних майстрів, недієві таблетки. Такі способи лікування тільки заганяють складну проблему вглиб і не сприяють її лікуванню.

  Не втрачайте часу! Наша служба підтримки працює для вас цілодобово. Записатися на консультацію в реабілітаційний центр «Рука допомоги» в Полтаві ви можете в будь-який час доби по телефону +38 (095) 629-72-46! Ми допоможемо вам повернути надію в нове і щасливе життя без залежності!


  Статті на тему алкоголізм

  No more posts

  Контакты

  All right reserved DCZM 2020 ©         Лицензия МОЗ Украины №679/3/19-12