Реабілітаційний центр Рука допомоги

Лікування алкоголізму в Миколаєві

Главная страница » Лікування алкоголізму в Миколаєві

100% Анонімність і гарантія результату

Лікування в стаціонарі від 6000 грн/міс

Досвідчені лікарі і психологи


Лікування алкогольної залежності – актуальне питання в сучасному світі, що вимагає особливого підходу і правильно підібраною стратегії. Проблема дуже делікатна, тому допомога потрібна близьких, а також психологів.

Центр «Рука допомоги» в Миколаєві гарантує повну анонімність. Про те, що людина проходить лікування алкогольної залежності, не повідомляється на роботу або в державні органи. Про перебування тут ніхто не дізнається.

Клініка проводить лікування алкоголізму надсучасними методами, які дозволяють забезпечити високий результат. Сучасний метод передбачає індивідуальний підхід в кожному конкретному випадку. Залежно від того, яка стадія хвороби і наскільки складний випадок, буде розроблятися курс терапії.

На лікування алкоголізму вартість визначається після того, як хворий буде оглянутий. Тоді можна говорити про те, яка тривалість курсу і яка буде ціна.

Захворювання лікується в умовах стаціонару, які максимально наближені до домашніх. Це дозволяє забезпечити комфорт пацієнтам та благотворний вплив терапії.

Для жителів міста Миколаїв лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі буде максимально зручним.

Важливо, щоб пацієнт і його сім’я розуміли, що алкоголізм – це хвороба і позбутися від неї самостійно буває неможливо. Причина в тому, що лікування алкогольної залежності вимагає не тільки сили волі, але і адекватної терапії. Адже тяга до алкоголю пов’язана не тільки з психологічної, а й фізичною потребою. Ось чому лікування алкоголізму найкраще здійснювати саме в умовах стаціонару.


Заповніть заявку і ми передзвонимо

Ми знаємо як Вам допомогти!


  Методика лікування  Детоксикація


  Даний етап методики має на увазі очищення організму від наркотичних речовин– ефективна нейтралізація токсинів. В процесі детоксикації можливо буде потрібна медикаментозна допомога для підтримки внутрішніх органів, які можуть не справлятися з величезними навантаженнями.


  Детальніше

  Реабілітація


  Закріплення результатів детоксикації і повна незалежність від наркотичних речовин. В процесі реабілітаційної програми застосовуються методики фізіотерапевтичного та психологічного лікування, завдяки яким пацієнти можуть працювати на улюбленій роботі, статтю люблячим батьком і сім’янином, шукати оптимальні шляхи вирішення складних ситуацій без наркотиків.


  Детальніше

  Ресоціалізація


  Важливий етап методики лікування наркоманії, завдяки якому наркозалежний повністю позбавляється від наркотичної залежності та супроводжуючих її депресії, неврастенії. Професійні психологи і психоневрологи проводять комплекс занять з відновлення та соціальної адаптації пацієнтів, завдяки яким повертається смак до життя, вміння вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, знайти хобі, проводити час з сім’єю і успішно будувати кар’єру.


  Детальніше

  Переваги лікування в нашому центрі


  15 РОКІВ УСПІШНОГО ДОСВІДУ РОБОТИ

  та практики в лікуванні наркоманії


  2000 ВРЯТОВАНИХ ЖИТТІВ

  які отримали другий шанс на щасливе майбутнє без наркотиків


  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  та підбір ефективної методики лікування для кожного пацієнта


  АНОНІМНІСТЬ

  Повна гарантія забезпечення анонімності та конфіденційності


  ЦІЛОДОБОВА МОТИВАЦІЯ

  на лікування


  БЕЗКОШТОВНА ПІДТРИМКА І СУПРОВІД

  пацієнтів після реабілітаційного періоду  МИ ГАРАНТУЄМО ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ І ДАЄМО ГАРАНТІЮ ВІД ЗРИВУ!


  Вартість лікування алкоголізму


  ДЕТОКСИКАЦІЯ

  від1000

  грн за добу
  • Очищення організму від токсичних речовин
  • Усунення симптомів захворювання
  • Нормалізацію обмінних процесів
  • Приведення в порядок центральної нервової системи
  • Пошук дієвих аргументів для подальшого лікування на етапі реабілітації

  ЗАПИСАТИСЯ

  РЕАБІЛІТАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Робота з психічними причинами вживання
  • Відновлення особистості
  • Повна відмова від наркотиків
  • Комплексна робота психологів і терапевтів
  • Вироблення навичок тверезої поведінки

  ЗАПИСАТИСЯ

  Важливо!
  РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Допомога в стосунках з рідними
  • Пошук роботи і самореалізації особистості
  • Відновлення зв’язків з суспільством
  • Повна соціальна адаптація пацієнта
  • Психологічна та соціальна підтримка хворого

  ЗАПИСАТИСЯ


  Фахівці з лікування алкоголізму  Руководитель Наркологического Центра Рука Помощи

  Юрченко Артём Олегович


  • 27 років. Стаж роботи 4 роки.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.
  • Закінчив перший ступінь гешталь-терапії при ХІГІП.


  Дипломований-практикуючий психолог

  Шелюк Яна Валеріївна


  • 31 рік.
  • Стаж роботи з залежними 6 років.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.


  Тренер консультант з хімічної залежності

  Лазаренко Андрій Віталійович


  • 35 років.
  • Стаж роботи 5 років
  • Працює в галузі профілактики з залежними людьми та їхніми родичами


  Тренер Консультант з хімічної залежності

  Короткий Микола Сергійович


  • 22 роки
  • Стаж роботи з залежними 2 роки

  Відгуки


  Вікторія, 35 років


  Мене звуть Вікторія, мій чоловік проходив лікування в реабілітаційному центрі «Рука допомоги». Ми довгі роки не могли позбутися від алкоголізму, перепробували безліч різних методів, а потім нам порадили цей центр. Лікування було довгим, але ми змогли побороти цю хворобу. Я вдячна всім лікарям центру за допомогу! Ви врятували мого чоловіка і нашу сім’ю!


  фото Кристины

  Христина, 27 років


  Мене звуть Христина, лікувалася в київському центрі «Рука допомоги». Я скільки себе пам’ятаю пила не багато, потім стала пити більше. В один прекрасний день усвідомила (радує що вчасно), що не можу прожити дня не випивши чогось. Звернулася відразу ж в клініку, яку мені порадив знайомий.

  Дуже сподобалися умови проживання в клініці, ставлення персоналу і лікарів. Всі дуже уважні і ввічливі. Мені допомогли розібратися з проблемою, усвідомити і вилікувати алкоголізм.  Олександр, 44 роки


  Дуже вдячний центру Рука допомоги за порятунок мого життя! До цього намагався закодуватися від алкоголю в інших клініках кілька разів, але ефекту не було. У цьому центрі я пройшов повний курс лікування від алкоголізму і вже бачу результат. Тяги до алкоголю більше немає. Якість життя покращилася, я знову влаштувався на хорошу роботу, тепер мрію завести сім’ю і більше ніколи не повертатися до того життя, яке у мене було.


  Ми працюємо в містах України

  Виклик нарколога по Миколаївській області

  Ваш населений пункт:

  Не хоче лікуватися?

  Ми надаємо послуги з примусового лікування від алкогольної залежності. Наші психологи гарантовано переконають залежного почати лікування!

  Отримати допомогу

  Основні завдання

  Лікування алкоголізму ставить перед собою відразу кілька завдань. В першу чергу – це знайти засіб, що допомагає позбутися саме від фізичної тяги до алкогольних напоїв, очистити організм (тут найчастіше застосовується кодування). Далі нітрохи не менш важлива психологічна реабілітація. Йдеться про те, щоб допомогти людині знайти спосіб справлятися з депресивним станом альтернативними методами, знаходити радості в житті. Це може бути заняття спортом, хобі. У будь-якому випадку лікування алкогольної залежності передбачає саме комплексний підхід.

  Важливо розуміти, що тяга до спиртного – це серйозна проблема, яку потрібно лікувати. Окремо виділяють навіть пивний алкоголізм. Перш ніж знайти ефективний рецепт боротьби з ним і почати лікування алкоголізму, важливо допомогти людині усвідомити проблему, адже багато зовсім не вважають себе залежними. Бажання пацієнта позбутися від недуги в рази збільшує ефективність терапії і робить лікування алкоголізму більш легким і швидким.

  Основне завдання, яке ставить перед собою лікування алкогольної залежності, – допомогти людині повернутися до нормального життя, налагодити стосунки з близькими, знайти роботу. Ресоціалізація – найважливіший етап терапії.


  Етапи методики

  Лікування алкогольної залежності в Миколаївському реабілітаційному центрі «Рука допомоги» передбачає 3 основних етапи:

  – детоксикація. Виведення з організму токсинів, усунення фізичної залежності від спиртного, відновлення нормальної роботи організму. Медикаментозний спосіб терапії використовується лише в крайніх випадках. Йдеться про те, коли позбавлення від тяги до спиртного супроводжується серйозним навантаженням на внутрішні органи. У цьому випадку лікування алкоголізму передбачає спеціальні препарати для підтримки нормального функціонування систем органів;

  – реабілітація. На даному етапі лікування алкогольної залежності передбачає остаточне очищення організму, а також активну роботу з психологом. На відновлення психологічного рівня робиться на даному етапі особливий наголос. Людині допомагають налагодити контакти з близькими, усвідомити суть проблеми і постаратися подолати її;

  – ресоціалізація. Це завершальний етап, які передбачає лікування алкогольної залежності. У цей момент відбувається налагодження соціальних контактів, відновлення нормальних зв’язків з оточуючими. Це головне завдання, яке ставить перед собою лікування алкоголізму. Людина повинна повернутися в сім’ю, займатися улюбленою справою, набути впевненості в собі.

  Залежно від того, наскільки важка ситуація, лікування алкогольної залежності полягатиме в різних підходах до терапії, різних методах і тривалості етапів. Кожен випадок унікальний і точно сказати, як буде відбуватися лікування алкоголізму можна тільки після спілкування з пацієнтом.

  Важливо розуміти, що лікування алкогольної залежності вимагає швидкої реакції. Хворий і його близькі повинні усвідомити проблему і якомога швидше звернутися за допомогою.

  Статті на тему алкоголізм

  No more posts

  Контакты

  All right reserved DCZM 2020 ©         Лицензия МОЗ Украины №679/3/19-12