Реабілітаційний центр Рука допомоги

Лікування алкоголізму в Сумах

Главная страница » Лікування алкоголізму в Сумах

100% Анонімність і гарантія результату

Лікування в стаціонарі від 6000 грн/міс

Досвідчені лікарі і психологи


Лікування алкогольної залежності – це те, про що багато зовсім вважають за краще не говорити. Людина може замовчувати проблему як таку або ж намагатися перемогти хворобу самостійно. Насправді це неправильно. Як і інше захворювання, це необхідно серйозно лікувати. Проблема нікуди не дівається і чим раніше почати лікування алкоголізму – тим буде краще для пацієнта. Важливо усвідомити те, що без допомоги фахівців не обійтися. Пацієнт відчуває не тільки психологічну, але ще і фізичну залежність від спиртного, тому позбавлення від проблеми без сторонньої допомоги практично неможливо.

Також слід розуміти, що є різні типи залежності і кожна має свій рецепт лікування. Наприклад, пивний алкоголізм відрізняється від горілчаної залежності – лікування алкоголізму в кожному випадку буде відрізнятися.

Якщо ж хворий не хоче приймати допомогу – це набагато складніший випадок, що вимагає знайти ефективний спосіб вирішення питання. Найчастіше в подібних ситуаціях лікування алкогольної залежності ускладнюється саме відсутністю усвідомлення самої проблеми з боку хворого.

Допомога і підтримка близьких в цьому випадку – важливий засіб, який допомагає позбавитися від такої неприємної проблеми. Важливо усвідомити, що лікування алкогольної залежності – серйозне завдання, яке стоїть перед всією сім’єю пацієнта.


Заповніть заявку і ми передзвонимо

Ми знаємо як Вам допомогти!


  Методика лікування  Детоксикація


  Даний етап методики має на увазі очищення організму від наркотичних речовин – ефективна нейтралізація токсинів. В процесі детоксикації можливо буде потрібна медикаментозна допомога для підтримки внутрішніх органів, які можуть не справлятися з величезними навантаженнями.


  Детальніше

  Реабілітація


  Закріплення результатів детоксикації і повна незалежність від наркотичних речовин. В процесі реабілітаційної програми застосовуються методики фізіотерапевтичного та психологічного лікування, завдяки яким пацієнт може працювати на улюбленій роботі, статтю люблячим батьком і сім’янином, шукати оптимальні шляхи вирішення складних ситуацій без наркотиків.


  Детальніше

  Ресоціалізація


  Важливий етап методики лікування наркоманії, завдяки якому наркозалежний повністю позбавляється від наркотичної залежності та супроводжуючих її депресії, неврастенії. Професійні психологи і психоневрологи проводять комплекс занять з відновлення та соціальної адаптації пацієнтів, завдяки яким повертається смак до життя, вміння вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, знайти хобі, проводити час з сім’єю і успішно будувати кар’єру.


  Детальніше

  Переваги лікування в нашому центрі


  15 РОКІВ УСПІШНОГО ДОСВІДУ РОБОТИ

  та практики в лікуванні наркоманії


  2000 ВРЯТОВАНИХ ЖИТТІВ

  які отримали другий шанс на щасливе майбутнє без наркотиків


  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  та підбір ефективної методики лікування для кожного пацієнта


  АНОНІМНІСТЬ

  Повна гарантія забезпечення анонімності та конфіденційності


  ЦІЛОДОБОВА МОТИВАЦІЯ

  на лікування


  БЕЗКОШТОВНА ПІДТРИМКА І СУПРОВІД

  пацієнтів після реабілітаційного періоду  МИ ГАРАНТУЄМО ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ І ДАЄМО ГАРАНТІЮ ВІД ЗРИВУ!


  Вартість лікування алкоголізму


  ДЕТОКСИКАЦІЯ

  від1000

  грн за добу
  • Очищення організму від токсичних речовин
  • Усунення симптомів захворювання
  • Нормалізацію обмінних процесів
  • Приведення в порядок центральної нервової системи
  • Пошук дієвих аргументів для подальшого лікування на етапі реабілітації

  ЗАПИСАТИСЯ

  РЕАБІЛІТАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Робота з психічними причинами вживання
  • Відновлення особистості
  • Повна відмова від наркотиків
  • Комплексна робота психологів і терапевтів
  • Вироблення навичок тверезої поведінки

  ЗАПИСАТИСЯ

  Важливо!
  РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Допомога в стосунках з рідними
  • Пошук роботи і самореалізації особистості
  • Відновлення зв’язків з суспільством
  • Повна соціальна адаптація пацієнта
  • Психологічна та соціальна підтримка хворого

  ЗАПИСАТИСЯ


  Фахівці з лікування алкоголізму  Керівник Наркологічного Центру Рука Допомоги

  Юрченко Артем Олегович


  • 27 років. Стаж роботи 4 роки.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.
  • Закінчив перший ступінь гешталь-терапії при ХІГІП.


  Дипломований-практикуючий психолог

  Шелюк Яна Валеріївна


  • 31 рік.
  • Стаж роботи з залежними 6 років.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.


  Тренер консультант з хімічної залежності

  Лазаренко Андрій Віталійович


  • 35 років.
  • Стаж роботи 5 років
  • Працює в галузі профілактики з залежними людьми та їхніми родичами


  Тренер Консультант з хімічної залежності

  Короткий Микола Сергійович


  • 22 роки
  • Стаж роботи з залежними 2 роки

  Відгуки


  Вікторія, 35 років


  Мене звуть Вікторія, мій чоловік проходив лікування в реабілітаційному центрі «Рука допомоги». Ми довгі роки не могли позбутися від алкоголізму, перепробували безліч різних методів, а потім нам порадили цей центр. Лікування було довгим, але ми змогли побороти цю хворобу. Я вдячна всім лікарям центру за допомогу! Ви врятували мого чоловіка і нашу сім’ю!


  фото Кристины

  Христина, 27 років


  Мене звуть Христина, лікувалася в київському центрі «Рука допомоги». Я скільки себе пам’ятаю пила не багато, потім стала пити більше. В один прекрасний день усвідомила (радує що вчасно), що не можу прожити дня не випивши чогось. Звернулася відразу ж в клініку, яку мені порадив знайомий.

  Дуже сподобалися умови проживання в клініці, ставлення персоналу і лікарів. Все дуже уважні і ввічливі. Мені допомогли розібратися з проблемою, усвідомити і вилікувати алкоголізм.  Олександр, 44 роки


  Дуже вдячний центру Рука допомоги за порятунок мого життя! До цього намагався закодуватися від алкоголю в інших клініках кілька разів, але ефекту не було. У цьому центрі я пройшов повний курс лікування від алкоголізму і вже бачу результат. Тяги до алкоголю більше немає. Якість життя покращилося, я знову влаштувався на хорошу роботу, тепер мрію завести сім’ю і більше ніколи не повертатися до того життя, яке у мене було.


  Ми працюємо в містах України

  Виклик нарколога по Сумській області

  Ваш населенный пункт:

  Не хоче лікуватися?

  Ми надаємо послуги з примусового лікування від алкогольної залежності. Наші психологи гарантовано переконають залежного почати лікування!

  Получить помощь

  Особливості терапії

  Профіль клініки «Рука допомоги» – лікування алкоголізму. Тут працюють досвідчені фахівці, які використовують надсучасні методики, що давно стали популярними в багатьох країнах світу.

  Лікування алкоголізму включає в себе не тільки фізичний аспект, а й в першу чергу психологічний. Повернення пацієнта до нормально життя – ось кінцева мета.

  Клініка розташована в Сумах в зручному районі, де пацієнти будуть себе відчувати комфортно. Наближені до домашньої обстановки умови роблять лікування алкогольної залежності комфортнішим. Більш того: подібний підхід дає більш позитивні результати.

  Хворі та їхні родини повинні усвідомлювати, що лікування алкоголізму – це не соромно. Головне – зрозуміти, що це хвороба, і звернутися за своєчасною допомогою.

  Преимущества центра

  Лікування алкогольної залежності в клініці «Рука допомоги» має цілий ряд важливих переваг для хворого і його родини:

  – лікування алкоголізму можливо на умовах повної анонімності;

  – прийнятна вартість;

  – використовується тільки сучасний метод боротьби з проблемою;

  – фахівці з багаторічним досвідом, новітні технології допомагають досягти високих результатів;

  – надсучасна методика, популярна у всьому світі і заснована на індивідуальному підході до кожного пацієнта.

  Таким чином, коли потрібне лікування алкогольної залежності, це дійсно висококласний реабілітаційний центр, що працює в місті Суми, що спеціалізується на вирішенні таких проблем і гарантує якісний результат.

  Етапи лікування

  Лікування алкогольної залежності здійснюється на основі розроблених і популярних у всіх країнах світу правилах. Лікування алкоголізму на увазі 3 ключові етапи:

  – детоксикація. Перша стадія, що має на увазі виведення з організму накопичених токсинів, відновлення нормального функціонування внутрішніх органів. На цьому етапі відбувається і кодування. Лікування алкогольної залежності передбачає мінімальне використання препаратів. Медикаментозний спосіб буде застосований лише в крайньому випадку, щоб забезпечити нормальну роботу організму;

  – психологічна реабілітація. Клініка передбачає те, що лікування алкогольної залежності відбувається за участю психолога, допомагає людині усвідомити суть проблеми, прийняти її і відпустити, налагодити відносини з сім’єю, знайти улюблену роботу. На цій же стадії лікування алкоголізму має на увазі остаточну детоксикацію;

  – ресоціалізація. Навіть коли вдається лікувати людину повністю, часто потрібно повторне лікування алкоголізму, якщо він не зможе знайти спиртного заміну. Йдеться про методи боротьби з депресією, пошук способів розважитися і весело провести час. Важливо показати пацієнтові, що в житті є інші радощі (захоплення, заняття спортом). Людина повинна повністю забути про свій потяг до алкоголю.

  Залежно від того, наскільки запущена проблема, буде залежати, скільки триватиме лікування алкоголізму, а саме як і тривалість кожного етапу. Ціна також визначається в залежності від того, наскільки складне потрібне лікування алкогольної залежності.


  Статті на тему алкоголізм

  No more posts

  Контакты

  All right reserved DCZM 2020 ©         Лицензия МОЗ Украины №679/3/19-12