Реабілітаційний центр Рука допомоги

Лікування метадонової залежності

Главная страница » Лікування метадонової залежності

100% Анонімність і гарантія результату

Лікування в стаціонарі від 6000 грн/міс

Досвідчені лікарі і психологи


Лікування метадонової залежності є затребуваним напрямок діяльності реабілітаційного центру “Рука допомоги”. Це обумовлено високою поширеністю даного виду наркотичної залежності серед різних верств населення. Кваліфіковане лікування метадонової залежності в нашому центрі  — це запорука швидких і довговічних результатів терапії, суворе збереження конфіденційності та використання сучасних методик для лікування наркоманії в будь-якому віці в Києві.

Що таке метадон?

Метадон є синтетичним лікарським засобом, який створювався в 1937 році як знеболюючий препарат, що застосовується довгий час в медичній практиці як альтернатива морфію.

Починаючи з 1964 року, після попадання засобу в наркологічний дослідний центр в місті Лексінгтон (США), метадон став широко застосовуватися для лікування і корекції станів, викликаних вживання опіумної групи наркотиків.

За даними безлічі клінічних досліджень, наркогенного метадону займає лідируюче місце в структурі наркотичних залежностей. Хімічна природа фармпрепарата найбільш схожа молекулі героїну. Головна відмінність метадону – він синтетичний наркотик, а героїн – напівсинтетичний. Ломка від метадону, симптоми аналогічні героїнової залежності, тільки мають більш тривалу дію, що обумовлено довгим періодом напіввиведення наркотику з організму хворого. Концентрація препарату в плазмі периферичної крові починає знижуватися не раніше ніж через 24 години. Для хворих метадонової залежністю властиво менш яскравий прояв ейфорії. Тому наркозалежним потрібно стрімке підвищення дозування препарату для отримання очікуваного ними ефекту від прийому наркотику. Ломка від метадону, симптоми залежності наростають пропорційно постійно підвищується дозі застосовуваного засоби. У наркозалежного швидко формується толерантність до малих доз токсичної препарату, що спричиняє за собою стрімке збільшення дозувань. У разі різкої відміни препарату або недостатню кількість речовини в крові у хворих спостерігається ломка від метадону.


Заповніть заявку і ми передзвонимо

Ми знаємо як Вам допомогти!


  Методика лікування  Детоксикація


  Даний етап методики має на увазі очищення організму від наркотичних речовин – ефективна нейтралізація токсинів. В процесі детоксикації можливо буде потрібна медикаментозна допомога для підтримки внутрішніх органів, які можуть не справлятися з величезними навантаженнями.


  Детальніше

  Реабілітація


  Закріплення результатів детоксикації і повна незалежність від наркотичних речовин. В процесі реабілітаційної програми застосовуються методики фізіотерапевтичного та психологічного лікування, завдяки яким пацієнт може працювати на улюбленій роботі, стати люблячим батьком і сім’янином, шукати оптимальні шляхи вирішення складних ситуацій без наркотиків.


  Детальніше

  Ресоціалізація


  Важливий етап методики лікування наркоманії, завдяки якому наркозалежний повністю позбавляється від наркотичної залежності та супроводжуючих її депресії, неврастенії. Професійні психологи і психоневрологи проводять комплекс занять з відновлення та соціальної адаптації пацієнтів, завдяки яким повертається смак до життя, вміння вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, знайти хобі, проводити час з сім’єю і успішно будувати кар’єру.


  Детальніше

  Переваги лікування в нашому центрі


  15 РОКІВ УСПІШНОГО ДОСВІДУ РОБОТИ

  та практики в лікуванні наркоманії


  2000 ВРЯТОВАНИХ ЖИТТІВ

  які отримали другий шанс на щасливе майбутнє без наркотиків


  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  та підбір ефективної методики лікування для кожного пацієнта


  АНОНІМНІСТЬ

  Повна гарантія забезпечення анонімності та конфіденційності


  ЦІЛОДОБОВА МОТИВАЦІЯ

  на лікування


  БЕЗКОШТОВНА ПІДТРИМКА І СУПРОВІД

  пацієнтів після реабілітаційного періоду  МИ ГАРАНТУЄМО ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ І ДАЄМО ГАРАНТІЮ ВІД ЗРИВУ!


  Вартість лікування наркоманії


  ДЕТОКСИКАЦІЯ

  від1000

  грн за добу
  • Очищення організму від токсичних речовин
  • Усунення симптомів захворювання
  • Нормалізацію обмінних процесів
  • Приведення в порядок центральної нервової системи
  • Пошук дієвих аргументів для подальшого лікування на етапі реабілітації

  ЗАПИСАТИСЯ

  РЕАБІЛІТАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Робота з психічними причинами вживання
  • Відновлення особистості
  • Повна відмова від наркотиків
  • Комплексна робота психологів і терапевтів
  • Вироблення навичок тверезої поведінки

  ЗАПИСАТИСЯ

  Важливо!
  РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Допомога в стосунках з рідними
  • Пошук роботи і самореалізації особистості
  • Відновлення зв’язків з суспільством
  • Повна соціальна адаптація пацієнта
  • Психологічна та соціальна підтримка хворого

  ЗАПИСАТИСЯ


  Фахівці з лікування залежностей.  Керівник Наркологічного Центру Рука Допомоги

  Юрченко Артем Олегович


  • 27 років. Стаж роботи 4 роки.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.
  • Закінчив перший ступінь гешталь-терапії при ХІГІП.


  Дипломований-практикуючий психолог

  Шелюк Яна Валеріївна


  • 31 рік.
  • Стаж роботи з залежними 6 років.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.


  Тренер консультант з хімічної залежності

  Лазаренко Андрій Віталійович


  • 35 років.
  • Стаж роботи 5 років
  • Працює в галузі профілактики з залежними людьми та їхніми родичами


  Тренер Консультант з хімічної залежності

  Короткий Микола Сергійович


  • 22 роки
  • Стаж роботи з залежними 2 роки

  Не хоче лікуватися?

  Ми надаємо послуги з примусового лікування від алкогольної залежності. Наші психологи гарантовано переконають залежного почати лікування!

  Отримати допомогу

  Симптоми метадонової залежності

  Основні ознаки системного прийому метадону аналогічні застосуванню інших опіатів у наркозалежних. До найбільш яскравої і поширеної симптоматиці відноситься:

  • різкий спазм (звуження) зіниць;
  • патологічне зниження частоти серцевих скорочень (брадикардія);
  • загальмованість реакцій на різні подразники;
  • збільшення резистентності до больових подразників;
  • порушення координації рухів різного характеру та інтенсивності.

  Для методона властиво повільне і поступове виведення з крові і тканин різних органів і систем, тому часто у метадонових наркоманів спостерігаються некрози м’язової тканини, міопатії різної локалізації, виражені порушення дихальної функції і роботи органів системи кровообігу.

  Препарат вводиться в організм в ін’єкційній формі та вигляді сиропів і таблеток для перорального застосування. Тому ознаками метадонової залежності можуть бути місцеві прояви в місці уколу, функціональні розлади органів травлення (нудота, блювота, дисфункція кишечника).

  Збільшення дозувань і тривалий прийом метадону призводить до незворотних наслідків в організмі наркозалежного, тому спеціалізоване лікування метадонової залежності в медичному центрі “Рука допомоги” є обов’язковою умовою для збереження життя і здоров’я хворого.

  Наслідки залежності від споживання метадону

  Метадону при системному застосуванні властиво висока токсичність і руйнівна дія на різні органи і тканини:

  • патологічний вплив на центральну і периферичну нервову систему;
  • руйнування нейронів і погіршення провідності нервового імпульсу;
  • погіршення зору, внаслідок порушення кровообігу сітківки ока;
  • висока гепатотоксичность призводить до швидкого порушення функцій печінки;
  • порушення кальцієвого обміну, що призводить до патологічної ламкості кісток;
  • руйнування кісткового мозку, що може привезти до онкопатології системи крові;
  • порушення спонтанного дихання, що приводить до задишки, апное і зупинки дихання;
  • погіршення кровообігу і трофіки тканин, що сприяє формуванню осередків некрозу.

  При відміні препарату спостерігається сильна ломка від метадону, симптоми якої пропорційні дозі раніше введеного препарату. Передозування метадонової групою засобів в 98% випадках призводить до стрімкого наростання явищ поліорганної недостатності та смерті від набряку легенів і припинення серцевої діяльності.

  Важкі наслідки можуть стати причиною глибокої інвалідності та смерті, тому лікування метадонової залежності в спеціалізованому медичному центрі “Рука допомоги” є безальтернативним способом нормалізації життя хворого і членів його сім’ї.

  Лікування метадонової залежності в наркологічній клініці “Рука допомоги“

  Ломка від метадона, симптоми його системного застосування швидко стають помітні для оточуючих, тому члени сім’ї хворого починають замислюватися про ефективне лікування метадонової залежності.

  Анонімне лікування метадонової залежності в клініці “Рука допомоги” відповідають чинним стандартам надання спеціалізованої допомоги наркологічним хворим. Методи лікування метадонової залежності підбираються індивідуально з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, наявності супутніх захворювань, наркотичного стажу, кількості і виду використовуваних наркотиків.

  Лікування метадонової залежності в клініці “Рука допомоги” здійснюється в кілька етапів:

  Детоксикація, спрямована на зняття токсичної дії метадону на органи і тканини. Для цього використовуються різні інфузійні програми в поєднанні з вітамінотерапією, застосуванні препаратів для симптоматичної терапії різних порушень. Для зняття симптомів ломки від метадону проводиться безпечна процедура плазмоферезу, яка спрямована на швидке виведення продуктів розпаду з організму.
  Ультрашвидка опіоїдна інтоксикація. Для блокування опіатнихрецепторів хворому в умовах медикаментозного сну вводиться препарат Налтрексон. Цей захід здійснюється під постійним контролем реаніматологів та анестезіологів. В результаті введення засобу вже через 6-8 годин в організмі пригнічується синдром відміни метадону, в слідстві чого ломка від метадона, симптоми метадонової залежності швидко припиняються.
  Відновлювальна терапія. На даному етапі лікування метадонової залежності хворому проводиться реабілітаційне лікування, спрямоване на нормалізацію функцій всіх органів і систем в організмі. Для цього використовуються вітамінні комплекси, гепатопротектори, ноотропи, фізіотерапія та дієтотерапія. Важливим етапом лікування метанової залежності є професійна психологічна підтримка хворого і членів його сім’ї професійним психологом. Психотерапевт центру “Рука допомоги” допомагає скорегувати поведінкові реакції, вчить ефективно справлятися з психо – емоційними порушеннями, проявами стресу, тривожності і депресії.

  Своєчасне звернення за кваліфікованою медичною і допомогою і анонімне лікування метадонової залежності в наркологічному центрі “Рука допомоги” — це єдиний вихід із цієї загрозливої для ​​життя ситуації, гарантія збереження фізичного та психологічного здоров’я!


  Статьи по теме зависимости

  No more posts

  Контакты

  All right reserved DCZM 2020 ©         Лицензия МОЗ Украины №679/3/19-12