Реабілітаційний центр Рука допомоги

Лікування наркоманії в Дніпрі

Главная страница » Лікування наркоманії в Дніпрі

100% Анонімність і гарантія результату

Лікування в стаціонарі від 6000 грн/міс

Досвідчені лікарі і психологи


Перше, з чого починається лікування наркоманії в Дніпропетровську – виявлення реальних мотивів, чому людина почала вживати препарати, що спотворюють свідомість. Тільки при понятті реальних причин реабілітація наркозалежних матиме успіх. Серед найбільш поширених мотивів людей більш молодого віку можна виділити:

 • прагнення до нових відчуттів і цікавість;
 • почуття приналежності до певної соціальної групи;
 • бажання завоювати популярність і лідерство в компанії;
 • прояв незалежності і протесту.

Професійний наркодиспансер Дніпропетровськ має за рахунок існування центру Рука Допомоги. Тут розроблені результативні методики і підходи для кожного випадку незалежно від вікової групи і соціального статусу.

Також для людей з життєвими труднощами переломним моментом може стати необхідність зняти сильне стомлення і полегшити біль. Починаючи лікування наркоманії важливо розуміти, що мотивів може бути кілька, і вони можуть змінюватися по ходу розвитку залежності.


Заповніть заявку і ми передзвонимо

Ми знаємо як Вам допомогти!


  Етапи сучасного лікування наркоманії

  Сучасний наркологічний диспансер Дніпропетровськ має як реальний шанс здобути незалежність від наркотиків і повернути близької людини. Недостатньо просто зняти ломку наркоману – правильне лікування наркозалежності проводиться в кілька етапів:

  • Дезінтоксикація – проведення комплексних обстежень, введення відповідного агоніста з поступовим зменшенням дозування та інші заходи, щоб звести до мінімуму тяжкі абстинентні симптоми;
  • Лікування наркозалежних з усуненням супутніх проблем зі здоров’ям;
  • Реабілітація і запобігання рецидиву – заходи спрямовані вже на тих пацієнтів, які не мають важких наслідків вживання наркотиків, щоб не допустити повторного повернення до вживання психотропних засобів.

  Реабілітаційний центр Дніпропетровськ має свої унікальні розроблені методи лікування й підходи, перевірені успішним одужанням важко залежних наркоманів. Наш реабілітаційний центр працює не просто над тим, щоб людина кинула вживати наркотики, але і щоб вона ніколи більше до них не повернулася.  Детоксикація


  Даний етап методики має на увазі очищення організму від наркотичних речовин – ефективна нейтралізація токсинів. В процесі детоксикації можливо буде потрібна медикаментозна допомога для підтримки внутрішніх органів, які можуть не справлятися з величезними навантаженнями.


  Детальніше

  Реабілітація


  Закріплення результатів детоксикації і повна незалежність від наркотичних речовин. В процесі реабілітаційної програми застосовуються методики фізіотерапевтичного та психологічного лікування, завдяки яким пацієнт може працювати на улюбленій роботі, стати люблячим батьком і сім’янином, шукати оптимальні шляхи вирішення складних ситуацій без наркотиків.


  Детальніше

  Ресоціалізація


  Важливий етап методики лікування наркоманії, завдяки якому наркозалежний повністю позбавляється від наркотичної залежності та супроводжуючих її депресії, неврастенії. Професійні психологи і психоневрологи проводять комплекс занять з відновлення та соціальної адаптації пацієнтів, завдяки яким повертається смак до життя, вміння вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, знайти хобі, проводити час з сім’єю і успішно будувати кар’єру.


  Детальніше

  Переваги лікування в нашому центрі


  15 РОКІВ УСПІШНОГО ДОСВІДУ РОБОТИ

  і практики в лікуванні наркоманії


  2000 ВРЯТОВАНИХ ЖИТТІВ

  які отримали другий шанс на щасливе майбутнє без наркотиків


  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  і підбір ефективної методики лікування для кожного пацієнта


  АНОНІМНІСТЬ

  Повна гарантія забезпечення анонімності та конфіденційності


  ЦІЛОДОБОВА МОТИВАЦІЯ

  на лікування


  БЕЗКОШТОВНА ПІДТРИМКА І СУПРОВІД

  пацієнтів після реабілітаційного періоду  МИ ГАРАНТУЄМО ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ І ДАЄМО ГАРАНТІЮ ВІД ЗРИВУ!


  Вартість лікування наркоманії


  ДЕТОКСИКАЦІЯ

  від1000

  грн за добу
  • Очищення організму від токсичних речовин
  • Усунення симптомів захворювання
  • Нормалізацію обмінних процесів
  • Приведення в порядок центральної нервової системи
  • Пошук дієвих аргументів для подальшого лікування на етапі реабілітації

  ЗАПИСАТИСЯ

  РЕАБІЛІТАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Робота з психічними причинами вживання
  • Відновлення особистості
  • Повна відмова від наркотиків
  • Комплексна робота психологів і терапевтів
  • Вироблення навичок тверезої поведінки

  ЗАПИСАТИСЯ

  Важливо!
  РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Допомога в стосунках з рідними
  • Пошук роботи і самореалізації особистості
  • Відновлення зв’язків з суспільством
  • Повна соціальна адаптація пацієнта
  • Психологічна та соціальна підтримка хворого

  ЗАПИСАТИСЯ


  Фахівці з лікування наркоманії  Керівник Наркологічного Центру Рука Допомоги

  Юрченко Артем Олегович


  • 27 років. Стаж роботи 4 роки.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.
  • Закінчив перший ступінь гешталь-терапії при ХІГІП.


  Дипломований-практикуючий психолог

  Шелюк Яна Валеріївна


  • 31 рік.
  • Стаж роботи з залежними 6 років.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.


  Тренер консультант з хімічної залежності

  Лазаренко Андрій Віталійович


  • 35 років.
  • Стаж роботи 5 років
  • Працює в галузі профілактики з залежними людьми та їхніми родичами


  Тренер Консультант з хімічної залежності

  Короткий Микола Сергійович


  • 22 роки
  • Стаж роботи з залежними 2 роки

  Відгуки


  Добрий день. мене звуть Руслана. Мені 21 рік. і у мене нове життя. Я 5 років вживала наркотики, центр допоміг мені вирватися з глибокого дна вживання. Він поміняв мене і моє життя кардинально.

  Я безмежно вдячна за те, що обтрусив мене від руйнівної поведінки до служіння людям. Дякую!

  Руслана, 21 рік


  Мені 31 рік. Я дякую центр «DCZM» за те, що витягнув мене з вживання наркотичних і алкогольних речовин, повернув мене до тверезого життя, помирив мене з батьками, направив мене на потрібний шлях і навчив, як правильно утриматися тверезим.

  Спасибі йому за це!

  Денис, 31 рік


  На даний момент проходжу програму центру «DCZM». За весь час тут я отримав багато знань про залежність, її наслідки та як запобігти в подальшому зрив. Я вдячний центру за те, що час провів не дарма. Я подорослішав, отримав для себе певний досвід, почав займатися спортом. побачив нарешті життя тверезими очима.

  На даний момент займаюся створенням свого довгострокового плану тверезості по закінченню програми. Також хочу створити свою сім’ю. Спасибі центру за це.

  Олександр, 20 років

  Ми працюємо в містах України

  Виклик нарколога по Дніпропетровській області

  Ваш населенный пункт:

  Не хоче лікуватися?

  Ми надаємо послуги з примусового лікування від наркотичної залежності. Наші психологи гарантовано переконають залежного почати лікування!

  Отримати допомогу

  Реабілітація наркозалежних

  Ефективне лікування наркозалежного неможливо без реабілітації. На цьому етапі багато уваги приділяється усуненню причини, чому людина почала вживати наркотики. Індивідуальний підхід і робота професійних психологів дають свої результати.
  Проводяться спеціальні вправи, даються знання і виробляються навички, щоб людина могла відновити взаємини, перш за все, з самим собою. Саме цей підхід дає ефективне лікування наркоманії. Спочатку реабілітація наркоманів носить інтенсивний характер, але поступово час занять зменшується, щоб підготувати людину до самостійності і поверненню в соціум.

  Терміни та анонімність

  Ви ніколи не знайдете сумлінний наркологічний центр, який буде обіцяти позбавлення від залежності за тиждень. Багато купуються на низьку вартість лікування і такі терміни, але належного результату немає, і все повторюється. Наші фахівці працюють тільки за довгостроковими і перевіреним методикам, які займають місяці, але і дають повне вилікування.
  Лікування та реабілітація спрямовані на поліпшення фізичного і психологічного стану, набуття впевненості в здатності жити щасливо без наркотиків. Наголос робиться на немедикаментозний курс лікування. Важливий принцип, на підставі якого працює центр реабілітації – повністю анонімне лікування. У нашому центрі наркологічна допомога здійснюється тільки кваліфікованими наркологами.


  Терміни лікування наркоманії

  Ефективне лікування наркоманії займає від кількох місяців до кількох років. Жоден фахівець не зможе відразу відповісти на питання «Скільки часу буде потрібно на лікування наркоманії?», оскільки час реабілітації залежить від ступеня наркотичної залежності і супутніх чинників.

  Чим складніша ситуація, тим більш тривалим буде амбулаторне або стаціонарне лікування, але найбільш ефективного результату можна досягти тільки при стаціонарному лікуванні.

  В процесі реабілітації так само велике значення приділяється додаткової підтримуючої терапії, яка допомагає закріпити отримані результати і назавжди позбавити наркомана від залежності.

  Статті на тему наркоманія

  No more posts

  Контакты

  All right reserved DCZM 2020 ©         Лицензия МОЗ Украины №679/3/19-12