Реабілітаційний центр Рука допомоги

Лікування наркоманії в Сумах

Главная страница » Лікування наркоманії в Сумах

100% Анонімність і гарантія результату

Лікування в стаціонарі від 6000 грн/міс

Досвідчені лікарі і психологи


Наркозалежність – серйозна проблема сучасності. Наркоман часто на тлі цієї проблеми втрачає не тільки роботу, а й друзів, родину. Лікування наркоманії значно спрощується, коли людина сама може прийняти цю проблему і спробувати знайти вихід із ситуації. В ідеалі, щоб її близькі люди підтримали її і допомогли впоратися з цим.

Варто розуміти, що наркозалежність – не вирок в сучасному світі. Медицина не стоїть на місці і існує маса різних способів перемогти цю важку недугу. Головне – якомога швидше прийняти проблему і звернутися до фахівців.


Заповніть заявку і ми передзвонимо

Ми знаємо як Вам допомогти!


  Методика лікування  Детоксикація


  Даний етап методики має на увазі очищення організму від наркотичних речовин – ефективна нейтралізація токсинів. В процесі детоксикації можливо буде потрібно медикаментозна допомога для підтримки внутрішніх органів, які можуть не справлятися з величезними навантаженнями.


  Детальніше

  Реабілітація


  Закріплення результатів детоксикації і повна незалежність від наркотичних речовин. В процесі реабілітаційної програми застосовуються методики фізіотерапевтичного та психологічного лікування, завдяки яким пацієнт може працювати на улюбленій роботі, стати люблячим батьком і сім’янином, шукати оптимальні шляхи вирішення складних ситуацій без наркотиків.


  Детальніше

  Ресоціалізація


  Важливий етап методики лікування наркоманії, завдяки якому наркозалежний повністю позбавляється від наркотичної залежності та супроводжуючих її депресії, неврастенії. Професійні психологи і психоневрологи проводять комплекс занять з відновлення та соціальної адаптації пацієнтів, завдяки яким повертається смак до життя, вміння вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, знайти хобі, проводити час з сім’єю і успішно будувати кар’єру.


  Детальніше

  Переваги лікування в нашому центрі


  15 РОКІВ УСПІШНОГО ДОСВІДУ РОБОТИ

  і практики в лікуванні наркоманії


  2000 ВРЯТОВАНИХ ЖИТТІВ

  які отримали другий шанс на щасливе майбутнє без наркотиків


  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  і підбір ефективної методики лікування для кожного пацієнта


  АНОНІМНІСТЬ

  Повна гарантія забезпечення анонімності та конфіденційності


  ЦІЛОДОБОВА МОТИВАЦІЯ

  на лікування


  БЕЗКОШТОВНА ПІДТРИМКА І СУПРОВІД

  пацієнтів після реабілітаційного періоду  МИ ГАРАНТУЄМО ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ І ДАЄМО ГАРАНТІЮ ВІД ЗРИВУ!


  Вартість лікування наркоманії


  ДЕТОКСИКАЦІЯ

  від1000

  грн за добу
  • Очищення організму від токсичних речовин
  • Усунення симптомів захворювання
  • Нормалізацію обмінних процесів
  • Приведення в порядок центральної нервової системи
  • Пошук дієвих аргументів для подальшого лікування на етапі реабілітації

  ЗАПИСАТИСЯ

  РЕАБІЛІТАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Робота з психічними причинами вживання
  • Відновлення особистості
  • Повна відмова від наркотиків
  • Комплексна робота психологів і терапевтів
  • Вироблення навичок тверезої поведінки

  ЗАПИСАТИСЯ

  Важливо!
  РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Допомога в стосунках з рідними
  • Пошук роботи і самореалізації особистості
  • Відновлення зв’язків з суспільством
  • Повна соціальна адаптація пацієнта
  • Психологічна та соціальна підтримка хворого

  ЗАПИСАТИСЯ


  Фахівці з лікування наркоманії  Керівник Наркологічного Центру Рука Допомоги

  Юрченко Артем Олегович


  • 27 років. Стаж роботи 4 роки.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.
  • Закінчив перший ступінь гешталь-терапії при ХІГІП.


  Дипломований-практикуючий психолог

  Шелюк Яна Валеріївна


  • 31 рік.
  • Стаж роботи з залежними 6 років.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.


  Тренер консультант з хімічної залежності

  Лазаренко Андрій Віталійович


  • 35 років.
  • Стаж роботи 5 років
  • Працює в галузі профілактики з залежними людьми та їхніми родичами


  Тренер Консультант з хімічної залежності

  Короткий Микола Сергійович


  • 22 роки
  • Стаж роботи з залежними 2 роки

  Відгуки


  Добрий день. мене звуть руслана. Мені 21 рік. І у мене нове життя. Я 5 років вживала наркотики центр допоміг мені вирватися з глибокого дна вживання. Він поміняв мене і моє життя кардинально.

  Я безмежно вдячна за те, що обтрусив мене від руйнівного поведінки до служіння людям. Дякую!

  Руслана, 21 рік


  Мені 31 рік. Я дякую центр «DCZM» за те, що витягнув мене з вживання наркотичних і алкогольних речовин, повернув мене до тверезого життя, помирив мене з батьками, направив мене на потрібний шлях і навчив, як правильно утриматися тверезим.

  Спасибі йому за це!

  Денис, 31 рік


  На даний момент проходжу програму центру «DCZM». За весь час тут я отримав багато знань про залежність, її наслідки та як запобігти в подальшому зрив. Я вдячний центру за те, що час провів не дарма. Я подорослішав, отримав для себе певний досвід, почав займатися спортом. Побачив нарешті життя тверезими очима.

  На даний момент займаюся створенням свого довгострокового плану тверезості по закінченню програми. Також хочу створити свою сім’ю. Спасибі центру за це.

  Олександр, 20 років

  Ми працюємо в містах України

  Виклик нарколога по Сумській області

  Ваш населенный пункт:

  Не хоче лікуватися?

  Ми надаємо послуги з примусового лікування від наркотичної залежності. Наші психологи гарантовано переконають залежного почати лікування!

  Отримати допомогу

  Основні особливості лікування

  Наркозалежність – багатогранна проблема, що включає в себе як фізичний, так і психологічний етап. Саме тому лікування наркоманії вимагає підібрати комплексний ефективний метод, який допоможе одночасно боротися з усіма проявами проблеми.

  Також важливо усвідомлювати, що наркозалежність – це соціальна проблема. Ось чому так важливо дати зрозуміти людині, що наркотик – це ворог, проти якого треба боротися. Потрібно підштовхнути людину прийняти допомогу, але не дати зрозуміти, що залежність – тільки його вина. Ось чому так важливо, щоб лікування наркоманії було довірено ще й досвідченому кваліфікованого психолога.

  Клініка «Рука допомоги» – це центр, де використовується популярна у всьому світі методика «12 кроків», спрямована на лікування наркоманії. Щоб перемогти наркозалежність, за допомогою може звернутися як сам хворий, так і його близькі. Це перший сучасний метод, який в своїй основі не передбачає вживання сильних препаратів. В основному наркозалежність вдається подолати за допомогою психологічної допомоги.

  До речі, лікування наркоманії може бути максимально конфіденційним. Анонімний візит цілком допустимий.

  Спектр услуг

  Крім наркотичної залежності, клініка також пропонує лікування ігроманії, алкоголізму. Сім’я і пацієнт повинні розуміти, що всі ці проблеми – справжня хвороба, від якої лікування може підібрати тільки лікар. Чим швидше звернутися за допомогою – тим швидше людина зможе повернутися до нормального життя.

  Який саме необхідний курс і яка ціна, можна визначити після персональної консультації. Спеціаліст оцінить складність ситуації і тоді визначить вартість, передбачувану тривалість курсу лікування.

  Центр розташований в місті Суми в районі, куди зручно можна добиратися, а також де комфортно перебувати пацієнтам.

  Процес відновлення проходить в умовах, максимально наближених до домашньої обстановки, щоб мотивувати пацієнта на швидке одужання.

  Основні цілі

  Лікування наркоманії ставить перед собою відразу кілька основних завдань:

  – боротьба із залежністю фізичною, детоксикація організму. При цьому використання препаратів на цьому етапі мінімально. Нарколог використовує цей підхід тільки коли має місце ломка;

  – психологічний етап. Усвідомлення себе, віра в свої сили, можливість повернутися до звичного нормального життя, соціально адаптуватися, налагодити стосунки в родині та з друзями;

  – позбавлення від будь-якої тяги. Найважливіший момент, який спрямований на попередження рецидиву.

  Це тривалий період. Часом реабілітація може зажадати багато часу. Все залежить від того, яка саме речовина споживав хворий. Ось чому лікування наркоманії потребує комплексного підходу, в процесі якого можна визначити ступінь залежності і ідеальний лікувальний комплекс.

  Чому потрібна допомога фахівців

  Часто люди усвідомлено не хочуть визнавати свою наркозалежність. Дійсно, коли є сила волі, людина цілком може вважати, що лікування наркоманії в стаціонарі йому не потрібно і він впорається з проблемою самостійно.

  Насправді ж важливо зрозуміти: наркозалежність – це не тільки психологічна, а й фізіологічна залежність. Домашній метод боротьби з хворобою тут не підійде. Наркозалежність подолати поодинці без додаткового очищення організму не вдасться. Необхідна підтримуюча терапія. Тому, навіть якщо людина усвідомлює свою наркозалежність та хоче впоратися з нею, все одно ідеальним варіантом для неї буде звернутися в наркологічний центр і довірити лікування наркоманії професіоналам.

  Не варто експериментувати зі своїм здоров’ям, адже ця проблема більш ніж небезпечна. Тим більше що лікування наркоманії кожен завжди може почати як анонім.

  Статті на тему наркоманія

  No more posts

  Контакты

  All right reserved DCZM 2020 ©         Лицензия МОЗ Украины №679/3/19-12