Реабілітаційний центр Рука допомоги

Лікування наркоманії в Вінниці

Главная страница » Лікування наркоманії у Вінниці

100% Анонімність і гарантія результату

Лікування в стаціонарі від 6000 грн/міс

Досвідчені лікарі і психологи


Реабілітаційний центр проводить ефективне анонімне примусове лікування залежності від наркоманії. Ми гарантуємо комплексний індивідуальний підхід.
Дуже важливо враховувати, що сім’я має першорядне значення для лікування пацієнта. Без допомоги родичів реабілітація наркозалежних не може бути такою ефективною. Багато методики задіють близьких наркоманів, щоб вони після реабілітації могли надати правильну підтримку і закріпити результат.

Недостатньо просто зняти ломку – реабілітація наркоманів є тривалим і складним процесом. Курс лікування може зайняти від двох місяців до півроку і більше. Тільки так можна гарантувати результат від терапії і повне одужання людини – психологічний і фізичний.


Заповніть заявку і ми передзвонимо

Ми знаємо як Вам допомогти!


  Методика лікування  Детоксикація


  Даний етап методики має на увазі очищення організму від наркотичних речовин – ефективна нейтралізація токсинів. В процесі детоксикації можливо буде потрібна медикаментозна допомога для підтримки внутрішніх органів, які можуть не справлятися з величезними навантаженнями.


  Детальніше

  Реабілітація


  Закріплення результатів детоксикації і повна незалежність від наркотичних речовин. В процесі реабілітаційної програми застосовуються методики фізіотерапевтичного та психологічного лікування, завдяки яким пацієнт можуе працювати на улюбленій роботі, стати люблячим батьком і сім’янином, шукати оптимальні шляхи вирішення складних ситуацій без наркотиків.


  Детальніше

  Ресоціалізація


  Важливий етап методики лікування наркоманії, завдяки якому наркозалежний повністю позбавляється від наркотичної залежності та супроводжуючих її депресії, неврастенії. Професійні психологи і психоневрологи проводять комплекс занять з відновлення та соціальної адаптації пацієнтів, завдяки яким повертається смак до життя, вміння вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, знайти хобі, проводити час з сім’єю і успішно будувати кар’єру.


  Детальніше

  Переваги лікування в нашому центрі  15 РОКІВ УСПІШНОГО ДОСВІДУ РОБОТИ

  і практики в лікуванні наркоманії


  2000 ВРЯТОВАНИХ ЖИТТІВ

  які отримали другий шанс на щасливе майбутнє без наркотиків


  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  і підбір ефективної методики лікування для кожного пацієнта


  АНОНІМНІСТЬ

  Повна гарантія забезпечення анонімності та конфіденційності


  ЦІЛОДОБОВА МОТИВАЦІЯ

  на лікування


  БЕЗКОШТОВНА ПІДТРИМКА І СУПРОВІД

  пацієнтів після реабілітаційного періоду  МИ ГАРАНТУЄМО ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ І ДАЄМО ГАРАНТІЮ ВІД ЗРИВУ!


  Вартість лікування наркоманії


  ДЕТОКСИКАЦІЯ

  від1000

  грн за добу
  • Очищення організму від токсичних речовин
  • Усунення симптомів захворювання
  • Нормалізацію обмінних процесів
  • Приведення в порядок центральної нервової системи
  • Пошук дієвих аргументів для подальшого лікування на етапі реабілітації

  ЗАПИСАТИСЯ

  РЕАБІЛІТАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Робота з психічними причинами вживання
  • Відновлення особистості
  • Повна відмова від наркотиків
  • Комплексна робота психологів і терапевтів
  • Вироблення навичок тверезої поведінки

  ЗАПИСАТИСЯ

  Важливо!
  РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Допомога в стосунках з рідними
  • Пошук роботи і самореалізації особистості
  • Відновлення зв’язків з суспільством
  • Повна соціальна адаптація пацієнта
  • Психологічна та соціальна підтримка хворого


  ЗАПИСАТИСЯ


  Фахівці з лікування наркоманії  Керівник Наркологічного Центру Рука Допомоги

  Юрченко Артем Олегович


  • 27 років. Стаж роботи 4 роки.
  • Тренер консультант по хімічної залежності.
  • Закінчив перший ступінь гешталь-терапії при ХІГІП.


  Дипломований-практикуючий психолог

  Шелюк Яна Валеріївна


  • 31 рік.
  • Стаж роботи з залежними 6 років.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.


  Тренер консультант з хімічної залежності

  Лазаренко Андрій Віталійович


  • 35 років.
  • Стаж роботи 5 років
  • Працює в галузі профілактики з залежними людьми та їхніми родичами


  Тренер Консультант з хімічної залежності

  Короткий Микола Сергійович


  • 22 роки
  • Стаж роботи з залежними 2 роки

  Відгуки


  Добрий день. мене звуть руслана. Мені 21 рік. і у мене нове життя. Я 5 років вживала наркотики центр допоміг мені вирватися з глибокого дна вживання. Він поміняв мене і моє життя кардинально.

  Я безмежно вдячна за те, що обтрусив мене від руйнівного поведінки до служіння людям. Дякую!

  Руслана, 21 рік


  Мені 31 рік. Я дякую центр «DCZM» за те, що витягнув мене з вживання наркотичних і алкогольних речовин, повернув мене до тверезого життя, помирив мене з батьками, направив мене на потрібний шлях і навчив, як правильно утриматися тверезим.

  Спасибі йому за це!

  Денис, 31 рік


  На даний момент проходжу програму центру «DCZM». За весь час тут я отримав багато знань про залежність, її наслідки та як запобігти в подальшому зрив. Я вдячний центру за те, що час провів не дарма. Я подорослішав, отримав для себе певний досвід, почав займатися спортом. Побачив нарешті життя тверезими очима

  На даний момент займаюся створенням свого довгострокового плану тверезості по закінченню програми. Також хочу створити свою сім’ю. Спасибі центру за це.

  Олександр, 20 років

  Ми працюємо в містах України

  Виклик нарколога по Вінницькій області

  Ваш населений пункт:

  Не хоче лікуватися?

  Ми надаємо послуги з примусового лікування від наркотичної залежності. Наші психологи гарантовано переконають залежного почати лікування!

  Отримати допомогу

  Методи лікування наркоманії

  Перед тим, як використовувати будь-які методи лікування, проводиться детоксикація, щоб очистити організм від отруйних речовин, що негативно впливають на самопочуття. Далі центр реабілітації проводить медичні заходи, щоб відновити роботу всіх систем органів, нормалізувати гормональний фон і заповнити нестачу вітамінів. Після важливо провести правильне психологічне лікування наркозалежних.

  Вартість лікування наркоманії залежить від ряду факторів, як ступінь захворювання, вид вживаних наркотиків, завдані збитки здоров’ю. Професійна наркологічна допомога – те, що наш реабілітаційний центр надає роками і повертає до нормального життя батьків, матерів і дітей в сім’ї.

  Лікування наркоманії в Вінниці важливо для соціального благополуччя міста. Одна з частих причин розвитку згубних залежностей – нестабільна економічна ситуація і брак робочих місць, внаслідок чого багато членів суспільства можуть втрачати почуття перспективи і особистої значущості.

  Але лікування та реабілітація наркоманії часто потрібно не тільки для незахищених верств населення – потрапити в погану ситуацію можуть досить забезпечені люди. Тут вже в якості основного фактора можна назвати відсутність результативної інформаційної стратегії, спрямованої на молоде покоління.

  Наркодиспансер в м.Вінниця за роки практики зумів виробити ефективні методики для боротьби із залежністю для людей різного віку і соціального статусу. Наші фахівці починають роботу з пацієнтом з виявлення психологічних або психіатричних факторів, які привели до наркотичної тяги.

  Причини наркоманії

  Реабілітаційний центр у Вінниці провів об’ємну багаторічну роботу, щоб з’ясувати причини наркоманії та ознаки вживання. Найбільш поширені такі фактори, що викликають наркозалежність:

  • фізичні – спадковість, недолік або надлишок вироблення деяких нейромедіаторів, що тягне до депресій, почуттю незадоволеності, страхам;
  • психологічні – незрілість, неусвідомленість, невміння задовольняти потреби здоровими способами, моральні травми і невдачі в дитячому стані;
  • соціальні – бажання відповідати колу спілкування, прагнення спробувати щось нове, складність в знаходженні спільної мови з оточуючими.

  Центр реабілітації у Вінниці займається лікуванням наркоманії на будь-яких стадіях. Також лікуємо різні види залежності – метадонову, кодеіновую, героїнову і інші.

  Ознаки вживання

  Щоб не довелося використовувати примусове лікування наркозалежності, важливо помітити перші відхилення в поведінці у людини. Ознаки можуть бути:

  • поведінкові – млявість, апатичність, безпричинні зміни настрою, неадекватна реакція на зауваження, байдужість до спілкування з рідними і до минулих захопленням;
  • фізичні – збільшені або звужені зіниці, раскрасневшиеся очі, безладна прискорена або уповільнена мова, втрата апетиту і ваги, надмірний апетит, проблеми з координацією.

  Також наркологічний центр рекомендує не пропустити очевидні показники – плями від уколів, згорнуті папірці і грошові купюри трубочкою, закопчені ложки, краплі для очей від червоності.


  Статті на тему наркоманія

  No more posts

  Контакты

  All right reserved DCZM 2020 ©         Лицензия МОЗ Украины №679/3/19-12