Реабілітаційний центр Рука допомоги

Лікування наркоманії в Житомирі

Главная страница » Лікування наркоманії в Житомирі

100% Анонімність і гарантія результату

Лікування в стаціонарі від 6000 грн/міс

Досвідчені лікарі і психологи


Лікування наркозалежних не завжди легко дається їх родичам. Щоб змусити хворого пройти лікування, необхідно виробити і озвучити єдину позицію сім’ї, оскільки якщо одні родичі наполягають на лікуванні, а інші починають захищати наркомана – стане тільки гірше.

Якщо необхідне лікування наркозалежності в Житомирі, слід заздалегідь визначитися з клінікою, вивчити ціни і терміни лікування. Потрібно переконати людину, що анонімне лікування ніяк не вплине на її репутацію і ніяка інформація не вийде за межі клініки.

Лікування та реабілітація неможливі без групової підтримки родичів і роботи досвідчених психологів. Терапія багато в чому полягає в щоденній роботі над мотивацією хворого. Але дуже важливо запастися терпінням, тому що це не миттєвий процес і всі псевдо клініки, які обіцяють вшити під шкіру чарівний блокатор, ніколи не виправдають очікувань.

Лікування наркоманії не може бути швидким, при роботі на результат будуть потрібні місяці, а повна реабілітаційний центр зробить цей час максимально комфортним і продуктивним. Перше, що робиться при лікуванні наркомана – виведення всіх залишкових речовин з організму і детоксикація.

Процес займає в середньому 5-10 днів і вже після цього часу людина може виходити за фізичним станом на вулицю, але залежність залишається, тому ще обов’язкова реабілітація наркоманів. Кваліфікована наркологічна клініка Житомир зробить процвітаючим і здоровим містом без залежностей.


Заповніть заявку і ми передзвонимо

Ми знаємо як Вам допомогти!


  Методика лікування  Детоксикація


  Даний етап методики має на увазі очищення організму від наркотичних речовин – ефективна нейтралізація токсинів. В процесі детоксикації можливо буде потрібна медикаментозна допомога для підтримки внутрішніх органів, які можуть не справлятися з величезними навантаженнями.


  Детальніше

  Реабілітація


  Закріплення результатів детоксикації і повна незалежність від наркотичних речовин. В процесі реабілітаційної програми застосовуються методики фізіотерапевтичного та психологічного лікування, завдяки яким пацієнт може працювати на улюбленій роботі, стати люблячим батьком і сім’янином, шукати оптимальні шляхи вирішення складних ситуацій без наркотиків.


  Детальніше

  Ресоціалізація


  Важливий етап методики лікування наркоманії, завдяки якому наркозалежний повністю позбавляється від наркотичної залежності та супроводжуючих її депресії, неврастенії. Професійні психологи і психоневрологи проводять комплекс занять з відновлення та соціальної адаптації пацієнтів, завдяки яким повертається смак до життя, вміння вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, знайти хобі, проводити час з сім’єю і успішно будувати кар’єру.


  Детальніше

  Переваги лікування в нашому центрі


  15 РОКІВ УСПІШНОГО ДОСВІДУ РОБОТИ

  і практики в лікуванні наркоманії


  2000 ВРЯТОВАНИХ ЖИТТІВ

  які отримали другий шанс на щасливе майбутнє без наркотиків


  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  і підбір ефективної методики лікування для кожного пацієнта


  АНОНІМНІСТЬ

  Повна гарантія забезпечення анонімності та конфіденційності


  ЦІЛОДОБОВА МОТИВАЦІЯ

  на лікування


  БЕЗКОШТОВНА ПІДТРИМКА І СУПРОВІД

  пацієнтів після реабілітаційного періоду  МИ ГАРАНТУЄМО ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ І ДАЄМО ГАРАНТІЮ ВІД ЗРИВУ!


  Вартість лікування наркоманії


  ДЕТОКСИКАЦІЯ

  від1000

  грн за добу
  • Очищення організму від токсичних речовин
  • Усунення симптомів захворювання
  • Нормалізацію обмінних процесів
  • Приведення в порядок центральної нервової системи
  • Пошук дієвих аргументів для подальшого лікування на етапі реабілітації

  ЗАПИСАТИСЯ

  РЕАБІЛІТАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Робота з психічними причинами вживання
  • Відновлення особистості
  • Повна відмова від наркотиків
  • Комплексна робота психологів і терапевтів
  • Вироблення навичок тверезої поведінки

  ЗАПИСАТИСЯ

  Важливо!
  РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Допомога в стосунках з рідними
  • Пошук роботи і самореалізації особистості
  • Відновлення зв’язків з суспільством
  • Повна соціальна адаптація пацієнта
  • Психологічна та соціальна підтримка хворого

  ЗАПИСАТИСЯ


  Фахівці з лікування наркоманії  Керівник Наркологічного Центру Рука Допомоги

  Юрченко Артем Олегович


  • 27 років. Стаж роботи 4 роки.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.
  • Закінчив перший ступінь гешталь-терапії при ХІГІП.


  Дипломований-практикуючий психолог

  Шелюк Яна Валеріївна


  • 31 рік.
  • Стаж роботи з залежними 6 років.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.


  Тренер консультант з хімічної залежності

  Лазаренко Андрій Віталійович


  • 35 років.
  • Стаж роботи 5 рокі
  • Працює в галузі профілактики з залежними людьми та їхніми родичами


  Тренер Консультант з хімічної залежності

  Короткий Микола Сергійович


  • 22 роки
  • Стаж роботи з залежними 2 роки

  Відгуки


  Добрий день. мене звуть руслана. Мені 21 рік. і у мене нове життя. Я 5 років вживала наркотики центр допоміг мені вирватися з глибокого дна вживання. Він поміняв мене і моє життя кардинально.

  Я безмежно вдячна за те, що обтрусив мене від руйнівної поведінки до служіння людям. Дякую!

  Руслана, 21 рік


  Мені 31 рік. Я дякую центр «DCZM» за те, що витягнув мене з вживання наркотичних і алкогольних речовин, повернув мене до тверезого життя, помирив мене з батьками, направив мене на потрібний шлях і навчив, як правильно утриматися тверезим.

  Спасибі йому за це!

  Денис, 31 рік


  На даний момент проходжу програму центру «DCZM». За весь час тут я отримав багато знань про залежність, її наслідки та як запобігти в подальшому зрив. Я вдячний центру за те, що час провів не дарма. Я подорослішав, отримав для себе певний досвід, почав займатися спортом. побачив нарешті життя тверезими очима.

  На даний момент займаюся створенням свого довгострокового плану тверезості по закінченню програми. Також хочу створити свою сім’ю. Спасибі центру за це.

  Александр, 20 років

  Ми працюємо в містах України

  Виклик нарколога по Житомирській області

  Ваш населений пункт:

  Не хоче лікуватися?

  Ми надаємо послуги з примусового лікування від наркотичної залежності. Наші психологи гарантовано переконають залежного почати лікування!

  Отримати допомогу

  Формування наркозалежності

  Наркодиспансер Житомир придбав у вигляді кваліфікованого сучасного центру, де проводиться професійне лікування наркозалежності. Наркоманія – небезпечна хвороба, нерідко приводить до смертельного результату. Після першого прийому наркотиків людина не проживає і 10 років, настільки отруйні та убивчі прийняті речовини.

  Наркозалежність формується через психічні і соціальних розладів, викликаних генетичною схильністю, важкою хворобою, бідністю, затяжною депресією. Хтось починає приймати наркотики з цікавості, інші сподіваються отримати тимчасове полегшення і забутися від життєвих труднощів, інші просто не можуть сказати «ні», потрапляючи в погану компанію. Фактори ризику, коли може знадобитися лікування наркоманії в Житомирі:

  • вживання батьками наркотиків;
  • погана обстановка в сім’ї;
  • невпевненість в собі і занижена самооцінка;
  • підліткова вагітність, рання сексуальна активність;
  • міжособистісні проблеми в школі, компанії однолітків;
  • спілкування з тими, хто вживає психоактивні речовини.

  Помилковим є хибна думка, що той, хто одного разу спробував наркотики, назавжди залишиться наркоманом. Коли з’явився наркологічний центр Житомир почав розквітати, так як побороти назавжди згубну залежність можливо. Багато родичів йдуть на примусове лікування, так як залежна людина в дуже рідкісних випадках здатний сам визнати свою проблему.

  Небезпека наркотиків для організму

  Наслідки вживання наркотиків широко відомі – це серйозні проблеми зі здоров’ям, деградація особистості, втрата будь-яких соціальних інтересів, повна психологічна зломленість. Якщо своєчасно не відвідати з близькою людиною реабілітаційний центр Житомир може втратити ще одного свого громадянина суспільства, так як смертність серед наркоманів дуже висока.

  Повернути інтерес до соціального життя допомагає реабілітація наркозалежних. Виділяють кілька груп наслідків прийому психотропних речовин. Ефективне лікування наркоманії надзвичайно важливо, якщо мова йде про медичні наслідки:

  • незворотні ураження систем органів малого тазу;
  • збої в роботі нервової системи;
  • проблеми з головним мозком;
  • хвороби нирок і печінки;
  • порушення в роботі серця.

  Своєчасна реабілітація наркоманів Житомир зробить безпечним і процвітаючим для життя містом. Так як психологічні наслідки прийому наркотиків, як депресії і озлобленість, втрата навичок соціального життя – шлях до підвищення рівня кримінальних спалахів.


  Реабілітаційний центр в Житомирі

  Наркологічний центр нового покоління DCZM проводить лікування залежності на базі найбільш ефективних і безпечних міжнародних практик. Наркологічна допомога і індивідуальний підхід допомогли врятувати нам вже більше 2000 життів. Ми даємо гарантію від зриву і гарантуємо повну конфіденційність.

  Правильний центр реабілітації проводить психологічну роботу не тільки з наркозалежним, але і з його родичами, які пережили сильні переживання і потребують підтримки. Тільки так вони зможуть допомогти впоратися хворому з його недугою.
  Крім етапів детоксикації та реабілітації наші фахівці проводять професійну роботу з ресоціалізації. Недостатньо зняти ломку наркоману – потрібно позбавити його від неврастенії і депресій, що передують прийому психотропних речовин і усугубляющихся через збої в організмі. Знову займатися творчістю, спортом, знаходити радість від спілкування з людьми, відчувати позитивні емоції – все це допоможе повернути вашій близькій людині наш реабілітаційний центр.

  Скільки коштує лікування наркозалежності в Житомирі

  Вартість лікування залежить головним чином від того, наскільки у важкому стані знаходиться людина і які наркотики вживав, як довго. Від цього будуть відштовхуватися використовувані методи лікування, медичні препарати для детоксикації, які відрізняються за вартістю. Рекомендується пройти повний курс лікування, щоб більше ніколи не повернутися до залежності.
  Як тільки родичі помічають у людини ознаки вживання наркотиків, необхідно негайно зв’язатися з нашим центром по контактними даними на сайті. Чим раніше виявлена ​​залежність, тим швидше й ефективніше лікування.

  Завжди спочатку варто спробувати домовитися з людиною, поговорити з ним всією сім’єю і висловити чітке і єдине загальне твердження, що людині потрібна допомога. Якщо ситуація ускладнена, людина руйнує життя собі і близьким, не визнає залежності і відмовляється на добровільне лікування, родичі можуть зважитися піти на примусове лікування наркоманії.

  Центри DCZM знаходяться по всій Україні. Зателефонуйте за контактними телефонами, якщо необхідно дізнатися вартість лікування наркоманії в певному місті і записатися на прийом.

  Статті на тему наркоманія

  No more posts

  Контакты

  All right reserved DCZM 2020 ©         Лицензия МОЗ Украины №679/3/19-12