Реабілітаційний центр Рука допомоги

Лікування жіночої наркоманії

Главная страница » Лікування жіночої наркоманії

100% Анонімність і гарантія результату

Лікування в стаціонарі від 6000 грн/місяць

Досвідчені лікарі і психологи


Наркоманія – страшна хвороба. А жіноча наркоманія страшна подвійно. Адже жінка повинна піклуватися про дітей, виховувати, давати приклад. Якщо вона починає вживати наркотики, сімейне життя розладнується, діти позбавляються материнської турботи. Наркоманія загрожує катастрофічними наслідками.


Заповніть заявку і ми передзвонимо

Ми знаємо як Вам допомогти!


  Методика лікування  Детоксикація


  Даний етап методики має на увазі очищення організму від наркотичних речовин – ефективна нейтралізація токсинів. В процесі детоксикації можливо буде потрібна медикаментозна допомога для підтримки внутрішніх органів, які можуть не справлятися з величезними навантаженнями.


  Детальніше

  Реабілітація


  Закріплення результатів детоксикації і повна незалежність від наркотичних речовин. В процесі реабілітаційної програми застосовуються методики фізіотерапевтичного та психологічного лікування, завдяки яким пацієнт може працювати на улюбленій роботі, стати люблячим батьком і сім’янином, шукати оптимальні шляхи вирішення складних ситуацій без наркотиків.


  Детальніше

  Ресоціалізація


  Важливий етап методики лікування наркоманії, завдяки якому наркозалежний повністю позбавляється від наркотичної залежності та супроводжуючих її депресії, неврастенії. Професійні психологи і психоневрологи проводять комплекс занять з відновлення та соціальної адаптації пацієнтів, завдяки яким повертається смак до життя, вміння вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, знайти хобі, проводити час з сім’єю і успішно будувати кар’єру.


  Детальніше

  Переваги лікування в нашому центрі


  15 РОКІВ УСПІШНОГО ДОСВІДУ РОБОТИ

  та практики в лікуванні наркоманії


  2000 ВРЯТОВАНИХ ЖИТТІВ

  які отримали другий шанс на щасливе майбутнє без наркотиків


  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  та підбір ефективної методики лікування для кожного пацієнта


  АНОНІМНІСТЬ

  Повна гарантія забезпечення анонімності та конфіденційності


  ЦІЛОДОБОВА МОТИВАЦІЯ

  на лікування


  БЕЗКОШТОВНА ПІДТРИМКА І СУПРОВІД

  пацієнтів після реабілітаційного періоду  МИ ГАРАНТУЄМО ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ І ДАЄМО ГАРАНТІЮ ВІД ЗРИВУ!


  Вартість лікування наркоманії


  ДЕТОКСИКАЦІЯ

  від1000

  грн за добу
  • Очищення організму від токсичних речовин
  • Усунення симптомів захворювання
  • Нормалізацію обмінних процесів
  • Приведення в порядок центральної нервової системи
  • Пошук дієвих аргументів для подальшого лікування на етапі реабілітації

  ЗАПИСАТИСЯ

  РЕАБІЛІТАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Робота з психічними причинами вживання
  • Відновлення особистості
  • Повна відмова від наркотиків
  • Комплексна робота психологів і терапевтів
  • Вироблення навичок тверезої поведінки

  ЗАПИСАТИСЯ

  Важливо!
  РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Допомога в стосунках з рідними
  • Пошук роботи і самореалізації особистості
  • Відновлення зв’язків з суспільством
  • Повна соціальна адаптація пацієнта
  • Психологічна та соціальна підтримка хворого

  ЗАПИСАТИСЯ


  Фахівці з лікування залежності  Керівник Наркологічного Центру Рука Допомоги

  Юрченко Артем Олегович


  • 27 років. Стаж роботи 4 роки.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.
  • Закінчив перший ступінь гешталь-терапії при ХІГІП.


  Дипломований-практикуючий психолог

  Шелюк Яна Валеріївна


  • 31 рік.
  • Стаж роботи з залежними 6 років.
  • Тренер консультант з хімічної залежності


  Тренер консультант з хімічної залежності

  Лазаренко Андрій Віталійович


  • 35 років.
  • Стаж роботи 5 років
  • Працює в галузі профілактики з залежними людьми та їхніми родичами


  Тренер Консультант з хімічної залежності

  Короткий Микола Сергійович


  • 22 роки
  • Стаж роботи з залежними 2 роки

  Відгуки


  Руслана, 21 рік


  Добрий день. мене звуть Руслана. Мені 21 рік. І у мене нове життя. Я 5 років вживала наркотики центр допоміг мені вирватися з глибокого дна вживання. Він поміняв мене і моє життя кардинально.

  Я безмежно вдячна за те, що обтрусив мене від руйнівної поведінки до служіння людям. Дякую!  Денис, 31 рік


  Мені 31 рік. Я дякую центр «DCZM» за те, що витягнув мене з вживання наркотичних і алкогольних речовин, повернув мене до тверезого життя, помирив мене з батьками, направив мене на потрібний шлях і навчив, як правильно утриматися тверезим.

  Спасибі йому за це!  Олександр, 20 років


  На даний момент проходжу програму центру «DCZM». За весь час тут я отримав багато знань про залежність, її наслідки та як запобігти в подальшому зрив. Я вдячний центру за те, що час провів не дарма. Я подорослішав, отримав для себе певний досвід, почав займатися спортом. Побачив нарешті життя тверезими очима.

  На даний момент займаюся створенням свого довгострокового плану тверезості по закінченню програми. Також хочу створити свою сім’ю. Спасибі центру за це.


  Не хоче лікуватися?

  Ми надаємо послуги з примусового лікування від алкогольної залежності. Наші психологи гарантовано переконають залежного почати лікування!

  Отримати допомогу

  Вплив наркотиків на жіночий організм

  Жінки стають наркоманками більш тривалим шляхом, ніж чоловіки. Для них це спосіб позбутися від депресії, тривожного стану, низької самооцінки. Він здається їм легким, безпечним, але поступово виникає залежність, від якої позбавитися дуже складно.

  Найбільше наркотики б’ють по репродуктивній системі, найголовнішою для будь-якої жінки. Порушується щомісячний цикл менструацій, маткові труби втрачають властиві їм функції. Якщо все ж вагітність наступає, дуже часто вона закінчується або викиднем, або народженням неповноцінної дитини, що має вади розвитку.

  Страждають також інші органи жіночого організму:

  • руйнуються «фільтри» організму – нирки, печінка;
  • погіршується робота серця, судин;
  • дегенерує кісткова тканина;
  • навіть у молодих з’являються ознаки старіння.

  У міру прогресування хвороби жінка перестає стежити за собою, ставати неохайною. У неї спостерігається втрата апетиту, ваги, з’являється неприємний запах з рота, порушуються відносини з оточуючими.

  Особливості жіночої наркоманії

  Число наркоманів жіночої статі, згідно зі статистикою, багаторазово перевищує число наркоманів-чоловіків. Це пов’язано з особливостями психіки слабкої статі. Часто жінок підштовхують до прийому наркотиків чоловіки. Вони приймають наркотичні засоби самі, змушуючи своїх партнерок наслідувати їх приклад. Дана ситуація подібна до алкоголізму, коли питуща людина може поступово пристрасть до спиртного оточуючих. Але жінки стають наркоманками майже з перших доз, перемогти наркозалежність їм значно важче.

  Наркозалежність представниць слабкої статі небезпечна не тільки своєю швидкоплинністю. Наслідки жіночої наркоманії стосуються психологічних і соціальних життєвих аспектів. Мати, виховуючи дитину, показує приклад, несе за нього відповідальність. Навіть якщо їй вдасться народити здорову дитину, наркозалежність може передатися маляті у спадок. І через якийсь час він теж стане наркоманом.


  Ставлення соціуму до наркозалежних жінок

  Страшна хвороба, наркозалежність, стрімко змінює жінку. Люди, особисто дізналися, що таке жіноча наркоманія, випробували на собі швидкість настання моральної деградації особистості, що супроводжується втратою соціальних контактів. Доброзичлива з різнобічними інтересами жінка, раптом стає замкнутою, недружньої, неврівноваженою. У деяких, навпаки, розвивається жага уваги, поведінка стає егоїстичною, демонстративною.

  Наркозалежних не цікавить робота, навчання, вони постійно спізнюються, нехтують службовими обов’язками. Роботодавці намагаються відмовитися від їхніх послуг. Жінки виявляються без коштів, що ще більше погіршує ситуацію. При наявності неповнолітніх дітей, матері-наркоманки іноді позбавляються батьківських прав.

  Лікування жіночої наркоманії

  Головне правило, при якому лікування жіночої наркоманії обов’язково дасть позитивний результат, бажання самої жінки позбутися згубної залежності. Але особливість наркозалежності всіх наркоманів будь-якої статі полягає саме в тому, що вони такими себе не вважають. Переконати їх у необхідності лікування повинні близькі люди.

  Етапи подолання жіночої наркоманії аналогічні етапам для чоловіків-наркоманів. Тільки кожен етап може тривати довше, адже наркозалежність слабкої статі складніше піддається лікуванню. Першим кроком обов’язково проводиться детоксикація організму – повна відмова від прийому наркотичних речовин, подолання періоду «ломки», повне очищення організму.

  Другий крок – реабілітація організму. Наркотики порушують роботу багатьох органів. Після повного припинення прийому наркотиків при реабілітації організм поступово відновлюється. Істотно допомагає призначається лікарями комплекс медичних препаратів. Потім, щоб відновити підірвану психічне здоров’я, пацієнтка проходить багаторазові сеанси терапії, що проводяться психотерапевтом, психологом, які допомагають подолати тягу до заборонених речовин, встановити своєрідний «бар’єр», що запобігає зрив.

  Третій крок – ресоціалізація, повернення в соціум. Під керівництвом досвідчених психологів відновлюються втрачені соціальні зв’язки, відбувається повернення до навчального чи робочого колективу, налагоджуються взаємини.

  Наша клініка «Рука допомоги» проводить всі етапи лікування жіночого алкоголізму, включаючи медикаментозні, реабілітаційні. Серед наших фахівців є досвідчені наркологи, психологи, психотерапевти. При наявності бажання вилікуватися у самій хворий, ми гарантуємо 100% успішний результат. Ми приймаємо в клініці і вдома. Наше лікування проводиться анонімно.


  No more posts

  Контакты

  All right reserved DCZM 2020 ©         Лицензия МОЗ Украины №679/3/19-12