Реабілітаційний центр Рука допомоги

Нарколог додому

Главная страница » Нарколог до дому

100% Анонімність і гарантія результату

Лікування в стаціонарі від 6000 грн / міс

Досвідчені лікарі і психологи


Клініка Рука допомоги пропонує послугу виклик нарколога на будинок. Найбільш часто лікарська допомога потрібна для виведення з запою і зняття стану ломки. Наркологічна допомога фахівцями клініки здійснюється цілодобово і анонімно.

Основне завдання нарколога – стабілізувати стан залежного, очистити організм від токсичних метаболітів – продуктів розпаду алкоголю, нормалізувати роботу обміну речовин, органів, систем. Лікар в комфортних домашніх умовах проведе бесіду з хворим з метою мотивації для проходження курсу лікування алкоголізму.

Протягом максимум 30 хвилин після виклику на будинок наркологічна бригада приїде по будь-якою адресою в місті. Трохи більше часу займе дорога наркологічної бригади, якщо потрібно виїзд в область. Пам’ятайте, при тривалому запої дорога кожна хвилина: стан хворого неминуче погіршується від токсичного удару. Малоймовірно, що людина зможе вийти з цього стану самостійно.

Нарколог, приїхавши за викликом, збере анамнез хворого, дізнається про тривалості запою, стані людини, наявності хронічних захворювань. На підставі отриманої інформації складе план лікування. Спеціаліст поставить крапельницю з детоксикаційними препаратами, розчином, що нормалізує водно-сольовий обмін організму. Можлива медикаментозна підтримка виходячи з індивідуального стану пацієнта. Це гепатопротектори, серцеві препарати, вітамінний комплекс. Комплексне лікування допоможе зняти похмільний синдром, стан гострої інтоксикації алкоголем / наркотиками.


Заповніть заявку і ми передзвонимо

Ми знаємо як Вам допомогти!


  Методика лікування  Детоксикація


  Даний етап методики має на увазі очищення організму від наркотичних речовин – ефективна нейтралізація токсинів. В процесі детоксикації можливо буде потрібно медикаментозна допомога для підтримки внутрішніх органів, які можуть не справлятися з величезними навантаженнями.


  Детальніше

  Реабілітація


  Закріплення результатів детоксикації і повна незалежність від наркотичних речовин. В процесі реабілітаційної програми застосовуються методики фізіотерапевтичного та психологічного лікування, завдяки яким пацієнт може працювати на улюбленій роботі, стати люблячим батьком і сім’янином, шукати оптимальні шляхи вирішення складних ситуацій без наркотиків.


  Детальніше

  Ресоціалізація


  Важливий етап методики лікування наркоманії, завдяки якому наркозалежний повністю позбавляється від наркотичної залежності та супроводжуючих її депресії, неврастенії. Професійні психологи і психоневрологи проводять комплекс занять з відновлення та соціальної адаптації пацієнтів, завдяки яким повертається смак до життя, вміння вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, знайти хобі, проводити час з сім’єю і успішно будувати кар’єру.


  Детальніше

  Переваги лікування в нашому центрі


  15 РОКІВ УСПІШНОГО ДОСВІДУ РОБОТИ

  і практики в лікуванні наркоманії


  2000 ВРЯТОВАНИХ ЖИТТІВ

  які отримали другий шанс на щасливе майбутнє без наркотиків


  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  і підбір ефективної методики лікування для кожного пацієнта


  АНОНІМНІСТЬ

  Повна гарантія забезпечення анонімності та конфіденційності


  ЦІЛОДОБОВА МОТИВАЦІЯ

  на лікування


  БЕЗКОШТОВНА ПІДТРИМКА І СУПРОВІД

  пацієнтів після реабілітаційного періоду  МИ ГАРАНТУЄМО ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ І ДАЄМО ГАРАНТІЮ ВІД ЗРИВУ!


  Вартість лікування наркоманії


  ДЕТОКСИКАЦІЯ

  від1000

  грн за добу
  • Очищення організму від токсичних речовин
  • Усунення симптомів захворювання
  • Нормалізацію обмінних процесів
  • Приведення в порядок центральної нервової системи
  • Пошук дієвих аргументів для подальшого лікування на етапі реабілітації

  ЗАПИСАТИСЯ

  РЕАБІЛІТАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Робота з психічними причинами вживання
  • Відновлення особистості
  • Повна відмова від наркотиків
  • Комплексна робота психологів і терапевтів
  • Вироблення навичок тверезої поведінки

  ЗАПИСАТИСЯ

  Важливо!
  РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Допомога в стосунках з рідними
  • Пошук роботи і самореалізації особистості
  • Відновлення зв’язків з суспільством
  • Повна соціальна адаптація пацієнта
  • Психологічна та соціальна підтримка хворого

  ЗАПИСАТИСЯ


  Фахівці з лікування залежності  Керівник Наркологічного Центру Рука Допомоги

  Юрченко Артем Олегович


  • 27 років. Стаж роботи 4 роки.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.
  • Закінчив перший ступінь гешталь-терапії при ХІГІП.


  Дипломований-практикуючий психолог

  Шелюк Яна Валеріївна


  • 31 рік.
  • Стаж роботи з залежними 6 років.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.


  Тренер консультант з хімічної залежності

  Лазаренко Андрій Віталійович


  • 35 років.
  • Стаж роботи 5 років
  • Працює в галузі профілактики з залежними людьми та їхніми родичами


  Тренер Консультант з хімічної залежності

  Короткий Микола Сергійович


  • 22 роки
  • Стаж роботи з залежними 2 роки

  Відгуки


  Руслана, 21 рік


  Добрий день. мене звуть руслана. Мені 21 рік. І у мене нове життя. Я 5 років вживала наркотики центр допоміг мені вирватися з глибокого дна вживання. Він поміняв мене і моє життя кардинально.

  Я безмежно вдячна за те, що обтрусив мене від руйнівної поведінки до служіння людям. Дякую!  Денис, 31 рік


  Мені 31 рік. Я дякую центр «DCZM» за те, що витягнув мене з вживання наркотичних і алкогольних речовин, повернув мене до тверезого життя, помирив мене з батьками, направив мене на потрібний шлях і навчив, як правильно утриматися тверезим.

  Спасибі йому за це!  Олександр, 20 років


  На даний момент проходжу програму центру «DCZM». За весь час тут я отримав багато знань про залежність, її наслідки та як запобігти в подальшому зрив. Я вдячний центру за те, що час провів не дарма. Я подорослішав, отримав для себе певний досвід, почав займатися спортом. побачив нарешті життя тверезими очима.

  На даний момент займаюся створенням свого довгострокового плану тверезості по закінченню програми. Також хочу створити свою сім’ю. Спасибі центру за це.


  Не хоче лікуватися?

  Ми надаємо послуги з примусового лікування від алкогольної залежності. Наші психологи гарантовано переконають залежного почати лікування!

  Отримати допомогу

  Модель лікування

  Кращий варіант зняття гострого стану при будь-якої залежності – стаціонар. Там може бути проведено більш глибоке обстеження хворого, наданий широкий спектр послуг з лікування будь-якої залежності навіть по лікуванню ігроманії. Ніхто не гарантує 100% -го позбавлення від залежності, але 90% пацієнтів нашого центру більше не повертаються до згубної звички.

  Іноді буває необхідний нарколог на будинок – коли стан хворого різко погіршується, відсутня можливість його швидко довести до клініки. Або залежний категорично проти приміщення в стаціонар. Нарколог в домашніх, звичних для залежного умовах допоможе в лікуванні алкоголізму, наркоманії, вживе заходів, щоб стан пацієнта не погіршився, постарається дати моральний поштовх до остаточної відмови від прийому алкоголю / наркотиків.

  Важливо розуміти, що саме по собі виведення з запою або зняття стану ломки допоможуть знизити фізичну тягу до алкоголю, але це не лікування. Якийсь час людину не буде тягнути до спиртного, але психологічна схильність до такого проведення часу або способу зняття стресу залишиться. Потрібне подальше лікування або кодування, реабілітація, щоб збільшити терміни періоду ремісії.

  Коли можна сміливо викликати нарколога додому

  За яких ситуацій можна викликати нарколога на будинок:

  1. Перебрав, потрібно швидко протверезіти, щоб вранці вийти на роботу.
  2. Потрібно зняти абстинентний синдром.
  3. Видно симптоми алкогольної інтоксикації, потрібно їх усунути.
  4. Потрібно вивести з запою.
  5. Потрібно зняти похмілля.
  6. Потрібно зняти ломку.
  7. Потрібно кодування.

  Після детоксикації організму лікар-нарколог при бажанні пацієнта може провести кодування вдома. Послуги нашого центру, в тому числі і нарколог додому – анонімні, ніхто не дізнається про залежність людини. В кінці може бути проведена консультація родичів – близькі отримають рекомендації фахівця про те, як далі здійснювати взаємодію з хворим, як йому допомогти, мотивувати на проходження лікування. У нашому центрі послуги надаються недорого. Реабілітаційний центр зможе допомогти при залежності будь-якій стадії вилікуватися, щоб почати нове життя.

  Якщо ви бачите, що близький не може вийти із запою, що присутні виражено усі симптоми отруєння, телефонуйте нам, терміново викликайте нарколога на будинок. Ми маємо в своєму розпорядженні великий арсенал сучасних та ефективних препаратів. Чим раніше зроблений виклик і надана лікарська допомога, тим менший збиток буде завдано організму.


  No more posts

  Контакты

  All right reserved DCZM 2020 ©         Лицензия МОЗ Украины №679/3/19-12