Перевезення лежачих хворих: максимальний комфорт

May 18, 2021 0
dczm-per.jpg

Транспортування лежачих хворих завжди є окремою проблемою для родичів, адже у звичайній машині його НЕ повезеш, а “швидка допомога” – це не таксі для доставки з точки А в точку Б. Але ситуація НЕ безвихідна, оскільки таксі для перевезення лежачих хворих все-таки існує: відповідні послуги надає всім, хто потребує компанія “Медперевозка” https://format.org.ua/uk/ . Що вона пропонує? Перш за все це транспортування пацієнтів до столиці і назад, між містами, навіть в зону АТО та з неї.

По Києву компанія надає такі послуги, як перевезення з дому або лікувального закладу, доставка в лікарню на обстеження з очікуванням. Крім того, їй можна довірити перевезення лежачих хворих по країнах СНД і в Європі.

Комфортне перевезення

Завдяки просторому салону і м’якій підвісці пасажир буде відчувати себе практично так само комфортно, як і вдома, а додатковий комфорт йому забезпечать кондиціонер і обігрівач для різного часу року. Для перевезення / перенесення пацієнта використовуються або гнучкі носилки, або каталка, тут все залежить від конкретної ситуації. У салоні можуть із зручністю розміститися близкі, що супроводжують (до трьох осіб), а ще не доведеться обмежувати себе в речах, які можна взяти з собою, оскільки в багажнику досить багато місця.

Завдяки великому досвіду, компанія “Медперевозка” не тільки пропонує повний комплекс послуг з транспортування лежачих хворих, але і надає їх на дуже високому рівні. Досвідчені водії знають, як потрібно везти машину з лежачим хворим, супроводжуючий персонал максимально комфортно поміщає його в машину, і при всьому цьому ціни залишаються доступними для більшості українських громадян.

При необхідності хворого можуть супроводжувати медичні співробітники – це рекомендується в тому випадку, якщо він знаходиться у важкому стані. Вони зможуть надати йому необхідну допомогу в дорозі, так що родичам не доведеться ні про що турбуватися.

Компанія “Медперевозка” працює у своїй специфічній сфері більше двадцяти років і за цей час заслужила беззастережну довіру клієнтів. Вони можуть розраховувати на те, що спецтранспорт буде поданий в обумовлений час і сервіс буде надано на найвищому рівні.

Завдяки такій службі рідні і близькі лежачих хворих можуть більше не переживати про те, як їм возити дорогих людей в лікарню, особливо в інше місто. Обладнаний транспорт – це саме те, що потрібно для максимально комфортних умов перевезення. Крім того, це полегшує психологічний стан самого хворого і тих, хто про нього піклується, адже вони впевнені в тому, що є професіонали, на яких можна повністю покластися, адже у них є досвід і все, що потрібно для того, щоб зробити перевезення хворих в Харкові повністю безпечним і максимально приємним.


Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Контакты

All right reserved DCZM 2020 ©         Лицензия МОЗ Украины №679/3/19-12