Главная страница » Про клініку

Про клініку

15 років досвіду кваліфікованих фахівців


Більш ніж 2000 врятованних життів та доль


Безкоштовний супровід після реабілітації


Гарантія конфіденційності


Індивідуальний підхід


Гарантія від зриву!


Залежність в будь-якому її прояві є перепоною на шляху зростання і самореалізації кожного з нас. Однак існують і крайні її прояви у формі алкогольної, наркотичної або ж залежності від азартних ігор (будь то ігри в карти чи казино).

Стикаючись з даними формами залежностей не відразу помітно її вплив на життя пацієнта і його близьких. Трапляються і ситуації коли самі пацієнти аж до останніх миттєвостей свого життя, перебуваючи в наркотичній (так далі будемо називати як алкогольну, так і ігрову) залежності, бажають прийняти чергову дозу, отримавши миттєвий «кайф».

Чому ж проблема з залежними від шкідливих речовин і звичок має місце бути в нашому суспільстві на сьогодні?

«Виною тому сам пацієнт, його ніхто не примушував.», —заявлять відразу ж оточуючі. І це від частини правда, адже особистість сама обирає своє майбутнє. Бажання бути частиною групи за інтересами, вплив «авторитетних» залежних, а після першої дози – уявний, миттєвий «кайф», відхід від реальності повної проблем, відсутність допомоги держави у вирішенні первинних потреб людини і багато інших деколи не надуманих причин. На перших етапах залежності навіть родичам складно вловити той момент, що їх близький став пацієнтом і йому необхідна допомога.

Усвідомлення цього факту часто відбувається після очевидних фактів як проблеми зі здоров’ям залежного, крадіжки речей з дому, інших проблем з законом. Звичайно ж, ніж раніше пацієнт звернеться в реабілітаційний центр – тим ефективніше буде відбуватися його реабілітація. Як було сказано вище, державний сектор охорони здоров’я недостатньо ефективно вирішує свої завдання, а, відповідно, і проходити реабілітацію слід в приватному центрі, де людині допомагають впорається з його залежністю починаючи від медикаментозних заходів, так і психологічну допомогу та допомогу в ресоціалізації.

Реабілітаційний центр «Рука допомоги» дає гарантію на повну реабілітацію пацієнта і його ресоціалізацію. За роки роботи був вироблений комплекс заходів, що сприяють результативному відновленню.

Допомога спрямована не тільки на залежних. Підтримки також потребують і родичі. Адже процес реабілітації непростий і ми допомагаємо близьким зберігати спокій. Наші психологи активно працюють з ними, знаходять правильні слова, щоб разом пройти цей нелегкий шлях реабілітації.

Заходи, спрямовані на реабілітацію наркомана складаються з консультації психологів, забезпечення трудотерапії, спортивні заняття, а також відпочинок на свіжому повітрі.

Програма складається з наступних етапів:

  • Детоксикація — використовується для зняття ломки. очищення організму, яка дозволяє нейтралізувати і видалити токсичні речовини з рідин і тканин організму. В організмі людини є власна система детоксикації крові, якою є печінка. Однак у наркоманів постійно виявляється занадто велике навантаження на печінку, цей орган не справляється з очищенням крові.
  • Реабілітація — позбавлення від наркотичної залежності на психологічному і фізичному рівнях. Завдання фахівців реабілітаційного центру величезне: навчити колишнього наркомана жити в суспільстві, по-новому дивитися на звичні речі і реагувати на виникаючі життєві ситуації, знаходячи ресурс в чомусь іншому, а не в наркотичній речовині. Комплексна програма реабілітації наркозалежних вчить хворого жити «в чистоті» і бачити головні смисли в сім’ї, цікавій роботі, захопленнях та ін.
  • Ресоціалізація — позбавлення від депресії і неврастенії. Під час ресоціалізації з пацієнтами працюватимуть досвідчені психологи і психіатри, які допоможуть своїм підопічним відчути радість здорового життя, зрозуміти, що без наркотиків і алкоголю можна зарядитися позитивними емоціями через спілкування з іншими людьми, заняттям фізкультурою і спортом, творчістю, улюбленою роботою.

Контакты

All right reserved DCZM 2020 ©         Лицензия МОЗ Украины №679/3/19-12