Реабілітаційний центр Рука допомоги

Стаціонарне лікування наркоманії

Главная страница » Стаціонарне лікування наркоманії

100% Анонімність і гарантія результату

Лікування в стаціонарі від 6000 грн/міс

Досвідчені лікарі і психологи


Надання спеціалізованої медичної допомоги наркозалежним є основним напрямком діяльності медичного центру “Рука допомоги” в Україні. Для швидкого і ефективного результату хворим пропонується стаціонарне лікування наркоманії. Для кваліфікованої допомоги буде забезпечений цілодобовий наркологічний стаціонар


Заповніть заявку і ми передзвонимо

Ми знаємо як Вам допомогти!


  Методика лікування  Детоксикація


  Даний етап методики має на увазі очищення організму від наркотичних речовин – ефективна нейтралізація токсинів. В процесі детоксикації можливо буде потрібна медикаментозна допомога для підтримки внутрішніх органів, які можуть не справлятися з величезними навантаженнями.


  Детальніше

  Реабілитація


  Закріплення результатів детоксикації і повна незалежність від наркотичних речовин. В процесі реабілітаційної програми застосовуються методики фізіотерапевтичного та психологічного лікування, завдяки яким пацієнт може працювати на улюбленій роботі, стати люблячим батьком і сім’янином, шукати оптимальні шляхи вирішення складних ситуацій без наркотиків


  Детальніше

  Ресоціалізація


  Важливий етап методики лікування наркоманії, завдяки якому наркозалежний повністю позбавляється від наркотичної залежності та супроводжуючих її депресії, неврастенії. Професійні психологи і психоневрологи проводять комплекс занять з відновлення та соціальної адаптації пацієнтів, завдяки яким повертається смак до життя, вміння вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, знайти хобі, проводити час з сім’єю і успішно будувати кар’єру.


  Детальніше

  Переваги лікування в нашому центрі


  15 РОКІВ УСПІШНОГО ДОСВІДУ РОБОТИ

  та практики в лікуванні наркоманії


  2000 ВРЯТОВАНИХ ЖИТТІВ

  які отримали другий шанс на щасливе майбутнє без наркотиків


  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  та підбір ефективної методики лікування для кожного пацієнта


  АНОНІМНІСТЬ

  Повна гарантія забезпечення анонімності та конфіденційності


  ЦІЛОДОБОВА МОТИВАЦІЯ

  на лікування


  БЕЗКОШТОВНА ПІДТРИМКА І СУПРОВІД

  пацієнтів після реабілітаційного періоду  МИ ГАРАНТУЄМО ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ І ДАЄМО ГАРАНТІЮ ВІД ЗРИВУ!


  Вартість лікування наркоманії


  ДЕТОКСИКАЦІЯ

  від1000

  грн за добу
  • Очищення організму від токсичних речовин
  • Усунення симптомів захворювання
  • Нормалізацію обмінних процесів
  • Приведення в порядок центральної нервової системи
  • Пошук дієвих аргументів для подальшого лікування на етапі реабілітації

  ЗАПИСАТИСЯ

  РЕАБІЛІТАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Робота з психічними причинами вживання
  • Відновлення особистості
  • Повна відмова від наркотиків
  • Комплексна робота психологів і терапевтів
  • Вироблення навичок тверезого поведінки

  ЗАПИСАТИСЯ

  Важливо!
  РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ

  від6000

  грн в місяць
  • Допомога в стосунках з рідними
  • Пошук роботи і самореалізації особистості
  • Відновлення зв’язків з суспільством
  • Повна соціальна адаптація пацієнта
  • Психологічна та соціальна підтримка хворого

  ЗАПИСАТИСЯ


  Фахівці з лікування залежності  Керівник Наркологічного Центру Рука Допомоги

  Юрченко Артем Олегович


  • 27 років. Стаж роботи 4 роки.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.
  • Закінчив перший ступінь гешталь-терапії при ХІГІП.


  Дипломований-практикуючий психолог

  Шелюк Яна Валеріївна


  • 31 рік.
  • Стаж роботи з залежними 6 років.
  • Тренер консультант з хімічної залежності.


  Тренер консультант з хімічної залежності

  Лазаренко Андрій Віталійович


  • 35 років.
  • Стаж роботи 5 років
  • Працює в галузі профілактики з залежними людьми та їхніми родичами


  Тренер Консультант з хімічної залежності

  Короткий Микола Сергійович


  • 22 роки
  • Стаж роботи з залежними 2 роки

  Відгуки


  Руслана, 21 рік


  Добрий день. мене звати Руслана. Мені 21 рік. і у мене нове життя. Я 5 років вживала наркотики, центр допоміг мені вирватися з глибокого дна вживання. Він поміняв мене і моє життя кардинально.

  Я безмежно вдячна за те, що обтрусив мене від руйнівного поведінки до служіння людям. Дякую!  Денис, 31 рік


  Мені 31 рік. Я дякую центр «DCZM» за те, що витягнув мене з вживання наркотичних і алкогольних речовин, повернув мене до тверезого життя, помирив мене з батьками, направив мене на потрібний шлях і навчив, як правильно утриматися тверезим.

  Спасибі йому за це!  Олександр, 20 років


  На даний момент проходжу програму центру «DCZM». За весь час тут я отримав багато знань про залежність, її наслідки та як запобігти в подальшому зрив. Я вдячний центру за те, що час провів не дарма. Я подорослішав, отримав для себе певний досвід, почав займатися спортом. побачив нарешті життя тверезими очима.

  На даний момент займаюся створенням свого довгострокового плану тверезості по закінченню програми. Також хочу створити свою сім’ю. спасибі центру за це.


  Не хоче лікуватися?

  Ми надаємо послуги з примусового лікування від алкогольної залежності. Наші психологи гарантовано переконають залежного почати лікування!

  Отримати допомогу

  Основні переваги стаціонарного лікування наркоманії

  Для ефективного лікування наркоманії в стаціонарі клієнтам пропонуються комфортні умови перебування, цілодобова підтримка наркологів, анестезіологів, психологів. У медичному центрі “Рука допомоги” використовуються безпечні інтенсивні методи лікування залежності в умовах наркологічного стаціонару. Всі медичні маніпуляції проводяться на унікальному сучасному обладнанні, в медикаментозній терапії застосовуються виключно сертифіковані препарати, рекомендовані для використання в медичних цілях.

  Лікування наркоманії в стаціонарі має низку основних переваг:

  • цілодобова медична та психологічна допомога;
  • розширений набір методів лікування наркозалежних;
  • стаціонарне лікування наркоманії сприяє швидшому одужанню.

  На жаль, родичі хворого не можуть щодня 24 години контролювати його, попереджаючи можливі зриви. Стаціонарне лікування наркоманії під постійним цілодобовим наглядом працівників центру попереджає можливість несанкціонованого прийому наркотиків.

  Процес відмови від наркотиків на рівні фізіології і біохімії може спровокувати у хворого важкі психоемоційні розлади і сильне погіршення здоров’я, з якими не зможуть впоратися родичі, які не мають спеціальної освіти. Лікування наркоманії в стаціонарі дозволяє перекласти цю задачу на кваліфікованих співробітників наркологічного стаціонару, які мають багаторічний позитивний досвід корекції таких станів.

  Стаціонарне лікування наркоманії в умовах унікальною наркологічної клініки в Києві “Рука допомоги” – гарантія швидкого одужання і надійного закріплення отриманого результату!

  Основні етапи лікування наркоманії в стаціонарі

  Спеціалізоване лікування наркоманії в стаціонарі “Рука допомоги” проводиться в два основних етапи:

  • детоксикаційна терапія;
  • відновлювальне лікування.

  Очищаючу стаціонарне лікування наркоманії на першому етапі комплексного лікування наркозалежних передбачає інтенсивне зняття залежності від наркотику на рівні рецепторів організму. Для цього проводяться унікальні інфузійні програми, які спрямовані на виведення наркотику, продуктів розпаду і токсинів з крові, органів і тканин. Часто цей етап вимагає постійного контролю функціонального стану і корекції цих показників досвідченими реаніматологами і анестезіологами. Тільки лікування наркоманії в стаціонарі дозволяє забезпечити кваліфіковану медичну допомогу в режимі 24/7.

  Після зняття гострої симптоматики і очищення організму подальші заходи спрямовані на відновлення всіх органів і систем, які зазнали токсичної дії наркотичних засобів. На цьому етапі важлива не допустити зривів і повернення до вживання наркотиків. Для реалізації цього завдання хворим надається постійна підтримка з боку досвідчених психологів. Для повного відновлення організму наркозалежного використовується медикаментозна терапія, фізіолікування, дієтотерапія і психотерапія, спрямована на корекцію поведінкових реакцій.

  Виписка з наркологічного стаціонару рекомендується тільки після повного відновлення функцій органів і систем та нормалізації психічного здоров’я. Терміни стаціонарного лікування наркоманії безпосередньо залежать від індивідуальних особливостей хворого, наявності додаткових захворювань, що використовується наркотику, необхідної дози і наркологічного стажу.

  Лікування наркоманії в стаціонарі “Рука допомоги” допоможе назавжди зцілити тіло і душу від патологічної залежності. Якщо ви або ваші родичі потребуєте надання кваліфікованої медичної наркологічної допомоги звертайтеся за професійною консультацією до співробітників центру за контактними телефонами або відвідайте наркологічний стаціонар. Індивідуальний підхід і абсолютна анонімність гарантовані!


  No more posts

  Контакты

  All right reserved DCZM 2020 ©         Лицензия МОЗ Украины №679/3/19-12